«دختر از‌دست‌رفته» (Gone Girl) تولید شرکت فاکس با اقتباس از رمان پرفروش جیلیان فیلین ساخته شده است. بن افلک در این فیلم که داستان آن در میزوری روی می‌دهد، نقش مردی به نام نیک دان را بازی می‌کند که در پنجمین سالگرد عروسی‌ خود گزارشمی‌دهد همسر زیبایش امی (رزاموند پایک) ناپدید شده است. تحت فشار پلیس و جنون رسانه‌ای فزاینده، آنچه ابتدا یک ازدواج موفق تصور می‌شد، شکل دیگری پیدا می‌کند. به زودی دروغ‌ها، فریب‌کاری‌ها و رفتار عجیب نیک باعث می‌شود همه یک پرسش مشترک را مطرح کنند: آیا او همسرش را کشته ...

داستان و پوستر فیلم دختر از دست رفته

«دختر از‌دست‌رفته» (Gone Girl) تولید شرکت فاکس با اقتباس از رمان پرفروش جیلیان فیلین ساخته شده است.

بن افلک در این فیلم که داستان آن در میزوری روی می‌دهد، نقش مردی به نام نیک دان را بازی می‌کند که در پنجمین سالگرد عروسی‌ خود گزارشمی‌دهد همسر زیبایش امی (رزاموند پایک) ناپدید شده است.

تحت فشار پلیس و جنون رسانه‌ای فزاینده، آنچه ابتدا یک ازدواج موفق تصور می‌شد، شکل دیگری پیدا می‌کند. به زودی دروغ‌ها، فریب‌کاری‌ها و رفتار عجیب نیک باعث می‌شود همه یک پرسش مشترک را مطرح کنند: آیا او همسرش را کشته است؟

تایلر پری، نیل پاتریک هریس، میسی پایل، کیم دیکنز، پاتریک فیوجیت و کیسی ویلسن از دیگر بازیگران دختر از‌دست‌رفته» هستند که ۳ اکتبر (۱۱ مهر) اکران می‌شود

کتاب «دختر ازدست‌رفته» برای هشت هفته در فهرست نیویورک تایمز پرفروش‌ترین کتاب بود. این رمان جنایی حدود دو میلیون نسخه فروش داشت.

دیوید فینچر کارگردان این فیلم دو بار برای فیلم‌های «مورد عجیب بنجامین باتن» و «شبکه اجتماعی» نامزد اسکار بهترین کارگردانی بوده است. «بیگانه ۳»، «هفت»، «بازی»، «باشگاه مشتزنی» «زودیاک» و «دختری با خالکوبی اژدها» از دیگر ساخته‌های اوست.

IF

پوستر فیلم دختر از دست رفته

روز دوشنبه همچنین ورایتی اعلام کرد فینچر فیلم زندگی استیو جابز موسس و مدیر اجرایی پیشین شرکت اپل را برای شرکت سونی کارگردانی نخواهد کرد.

هرچند حضور فینچر در این پروژه هیچگاه قطعی نشده بود، اما او ابتدا برای ساخت آن ابراز علاقه کرد. فیلمنامه پروژه جابز را آرون سورکین نوشته که سال ۲۰۱۰ برای «شبکه اجتماعی» ساخته فینچر برنده اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شد. اسکات رادین تهیه‌کننده پروژه است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه