سرهنگ بهروز سرتیپ نیا فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب کرمانشاه در تشریح جزییات این خبر گفت: ازطریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ خبری مبنی بر وقوع درگیری در یکی ازخیابان‌های شهر واصل شد و بلافاصله ماموران گشت کلانتری ۱۲ جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند. وی افزود: باحضور ماموران در محل مشخص شد که زنی ۳۰ ساله به دلایل نامعلوم توسط افراد نا‌شناسی با چاقو مصدوم و ضارب و یا ضاربین از محل متواری شده‌اند. سرهنگ سرتیپ نیا ادامه داد: باحضورعوامل اورژانس پیکر نیمه جان مصدوم به بیمارستان انتقال داده ش ...

خواستگار ناکام: قصد اذیت کردنش را داشتم اما ضربات چاقو جانش را گرفت

 

1-Chagho[Fun.KamyabOnline.com]

سرهنگ بهروز سرتیپ نیا فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب کرمانشاه در تشریح جزییات این خبر گفت: ازطریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ خبری مبنی بر وقوع درگیری در یکی ازخیابان‌های شهر واصل شد و بلافاصله ماموران گشت کلانتری ۱۲ جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: باحضور ماموران در محل مشخص شد که زنی ۳۰ ساله به دلایل نامعلوم توسط افراد نا‌شناسی با چاقو مصدوم و ضارب و یا ضاربین از محل متواری شده‌اند.

سرهنگ سرتیپ نیا ادامه داد: باحضورعوامل اورژانس پیکر نیمه جان مصدوم به بیمارستان انتقال داده شد، که به علت شدت خونریزی و جراحات وارده قبل از رسیدن به مرکز درمانی فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب کرمانشاه اظهار داشت: بافوت مصدوم شناسایی و دستگیری قاتل و یا قاتلان در دستور کار پلیس قرار گرفت و با تشکیل تیم ویژه‌ای عملیات پلیسی آغاز شد.

وی افزود: بلافاصله با تحقیقات پلیس، دو مظنون ۲۰ و ۲۵ ساله شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر شدند که درتحقیقات اولیه ارتباط یک نفر از دستگیرشدگان با قتل محرز شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: با انجام تحقیقات مشخص شد فرد دستگیر شده محرک انجام قتل بوده و فردضارب متواری شده بود و انگیزه قتل حس انتقام جویی به علت جواب رد و مخالفت با ازدواج اعلام شد.

سرهنگ سرتیپ نیا تصریح کرد: با تلاش گسترده و اقدامات فنی و شگرد‌های پلیسی محل اختفاء قاتل شناسایی و در کمتر از ۵ ساعت در منزل یکی بستگانش دستگیر شد.

وی در ادامه اذعان داشت: با کشف آلت قتاله و انجام تحقیقات فنی قاتل به جرم خود اقرار کرد و گفت؛ خواستگارخواهر مقتول بودم اما به علت مخالفت او ازدواج ما سرنگرفت و به همین خاطر با طراحی نقشه‌ای قصد اذیت کردن او را داشتم اما متاسفانه شدت ضربات چاقو جان او را گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب کرمانشاه خاطر نشان کرد: با تشکیل پرونده متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و منتظر اجرای قانون است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه