خانه هنرمندان میزبان آثار 100 هنرمند نقاش شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

خانه هنرمندان میزبان آثار 100 هنرمند نقاش شد

 خانه هنرمندان میزبان آثار 100 هنرمند نقاش شد

 نمایشگاه گروهی انجمن هنرمندان نقاش ایران با آثاری از 100 هنرمند پیشکسوت و جوان در خانه هنرمندان برپا شد.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازایرنا، این نمایشگاه آثار مربوط به دو سال اخیر انجمن نقاشان است که بیش از 170 اثر از 100 هنرمند با تکنیک های مختلفی چون اکریلیک، رنگ روغن، دوخت، ترکیب مواد، آب مرکب، خمیربازی، میکس مدیا، چاپ، قلم فلزی بر پا شد.

 

از نکات جالب این نمایشگاه می توان به تنوع سبک، دیدگاه، قیمت و سابقه هنرمندان مختلف که از پیشکسوت های شناخته شده تا جوانان مستعد تازه وارد را شامل می شود، اشاره کرد.


به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان،سبک های ارائه شده در این نمایشگاه می توان به سورئال، رئال، آبستره، پرتره، فیگور، نقاشیخط، آثاری با نگاه نقاشی دوره قاجار و ... اشاره کرد.


آثار این نمایشگاه توسط کمیته نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران از میان هنرمندان عضو وابسته و پیوسته که طی سال های 1390 تا 1394 عضو این انجمن شده اند انتخاب شده است. این نمایشگاه در واقع نوعی بررسی بر روی آثار اخیر این گروه از هنرمندان عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران به شمار می آید.


آثار ارائه شده در این نمایشگاه از 3 میلیون تا 220 میلیون ریال قیمت گذاری شده اند که با توجه به تنوع سبک و ابعاد، فرصت مناسبی را برای مخاطبان و خریداران آثار هنری فراهم آورده تا آثار مورد علاقه خود را خریداری کنند.


این نمایشگاه گروهی در نگارخانه های استاد ممیز، میرمیران، بهار، تابستان، پاییز و زمستان خانه هنرمندان ایران برگزار می شود و تا 5 مهر ادامه خواهد داشت.


علاقه مندان می توانند برای دیدن و خرید این آثار همه روزه از ساعت 14 تا 21 به نشانی خیابان آیت الله طالقانی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه