خالقان ابرقهرمانان، سازندگان اسکار امسال

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

خالقان ابرقهرمانان، سازندگان اسکار امسال

 خالقان ابرقهرمانان، سازندگان اسکار امسال

روز گذشته آکادمی سازندگان اسکار امسال را معرفی کرد. 

 

به گزارش جوان ايراني به نقل ازتسنیم، آکادمی علوم و هنرهای فیلمسازی آمریکا، روز گذشته اعلام کرد گرگ برلانتی، اندرو کرایسبرگ، مایکل گرین و ست گراهام اسمیت مراسم اسکار ٢٠١٥ را خواهند ساخت.

 

برلانتی و کرایسبرگ این روزها به خاطر نوشتن و تهیه سریال‌های کمیک بوکی و پر طرفدار شبکه CW، «کماندار» و «فلش» شناخته می‌شوند. برلانتی همین طور به تازگی کار بر روی سریال «سوپر گرل» را هم برای شبکه CBS آغاز کرده است، یک سریال ابر قهرمانی دیگر از کمپانی دی سی.

 

گراهام اسمیت رمان نویس مشهور آمریکایی است که رمان «آبراهام لینکلن: شکارچی اشباح» را نوشته است. کتابی که در سال ٢٠١٢ فیلمی به تهیه کنندگی تیم برتون از روی آن اقتباس شد. او همین طور نویسنده «غرور و تعصب و زامبی ها» هم هست. کتابی که فیلمی از روی آن در حال ساخت است تا برای اکران در سال ٢٠١٥ آماده شود.

 

مایکل گرین هم نویسنده فیلم ابر قهرمانی سال ٢٠١١ کمپانی های دی سی و برادران وارنر، «فانوس سبز» است. او همین طور نویسنده و یکی از تهیه کنندگان سریال ابرقهرمانی «قهرمانان» شبکه NBC هم بود. وی همین طور مدتی روی کمیک استریپ های بتمن و سوپرمن در شرکت دی سی هم کار می کرده و پیش بینی می شود که کارگردان تلویزیونی اقتباس سریالی نیل گیمن از روی «خدایان آمریکایی» برای شبکه استارز هم باشد.

 

هشتاد و هفتمین دوره جوایز سالانه آکادمی علوم و هنرهای فیلمسازی آمریکا موسوم به اسکار، روز ٢٢ فوریه سال ٢٠١٥ برگزار خواهد شد.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه