خاطره حجت الاسلام آقاتهرانی از ۹ سال زندگی در آمریکا و کانادا: دختران آنجا آرایش نمی کنند. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین ارزش برای زنان و بانوان جامعه حفظ و رعایت حجاب است. به گزارش کمیاب، حجت الاسلام ˈمرتضی آقا تهرانیˈ پنجشنبه شب در نشست تخصصی تقویت مبانی دینی و شبهه زدایی دینی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهرکرد افزود: حجاب زن باعث مصونیت او در جامعه شده و از چشم نامحرم بدور می ماند. وی با استناد به حضور ۹ سال خود در امریکا و کانادا گفت: دختران در امریکا آرایش نمی کن ...

خاطره حجت الاسلام آقاتهرانی از ۹ سال زندگی در آمریکا و کانادا: دختران آنجا آرایش نمی کنند

01-Pic[Www.KamYab.Ir]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین ارزش برای زنان و بانوان جامعه حفظ و رعایت حجاب است.

به گزارش کمیاب، حجت الاسلام ˈمرتضی آقا تهرانیˈ پنجشنبه شب در نشست تخصصی تقویت مبانی دینی و شبهه زدایی دینی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهرکرد افزود: حجاب زن باعث مصونیت او در جامعه شده و از چشم نامحرم بدور می ماند.

وی با استناد به حضور ۹ سال خود در امریکا و کانادا گفت: دختران در امریکا آرایش نمی کنند ولی پیرزن ها به توصیه روانپزشکان برای جلوگیری از افسردگی کمی آرایش می کنند که این مساله را در مقایسه با ایران باید مورد تحلیل قرار داد.

آقاتهرانی افزود: برخی انسانها در اوهام و خیال قراردارند و این در حالی است که انسان باید خود را در ترازوی نقد قرار دهد .

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی قدر انقلاب را نمی دانند و این در حالی است که نظام جمهوری اسلامی دستاورد بزرگ انقلاب بوده است.

به گزارش کمیاب، در این نشست که نمایندگان ولی فقیه در استان های یزد، چهارمحال و بختیاری، نماینده مردم شهرستان های شهرکرد،بن و سامان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مردم حضور داشتند، مردم با پیکر شهید گمنام وداع کردند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه