خاطرات - چارتار - در اولین سالگرد انتشار - باران تویی - مرور می‌شود

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، اعضای گروه «چارتار» همزمان با اولین سالگرد انتشار اولین آلبوم رسمی خود در برج میلاد تهران روی صحنه می روند. آنها طی روزهای دوم و سوم اسفند ماه و در چهار سانس علاوه بر مرور آثار خاطره انگیزشان، قطعه «دریچه» را که چندی پیش به گوش مخاطبان رساندند را هم اجرا خواهند کرد. بلیت فروشی این کنسرت آغاز شده است و علاقه مندان می توانند برای تهیه به وب سایت www.84200.ir مراجعه نمایند. گفتنی است که برنامه چارتار به همت شرکت «آوای مهربانی» برگزار می شود.

«آرمان گرشاسبی»، «آیین احمدی فر»، «احسان حائری» و «آرش فتحی» برای اولین بار در بخش جنبی جشنواره بین المللی موسیقی فجر هم اجرای برنامه دارند.

کنسرت های گروه چارتار طی یک سال اخیر همیشه با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است و معمولا بلیت های آنها در مدت کمتر از چهار روز به اتمام رسیده است.

در جریان جشنواره موسیقی فجر هم چنین اتفاقی رخ داد و بلیت های برنامه آنها در مدت کوتاهی به فروش رفت. این چهار موزیسین جوان مدتی است که تور کنسرت های خود در شهرستانها را هم آغاز کرده اند و تا پایان سال در چندین شهر مختلف کنسرت هایی را برگزار خواهند کرد.

هنوز اطلاعات دقیقی پیرامون فعالیت آنها در زمینه تولید آلبوم یا تک قطعه جدید به بیرون درز نکرده است اما برخی منابع، سال 94 را به عنوان موعد انتشار جدیدترین آلبوم چارتار عنوان کرده اند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه