حاشیه دربی ۷۸: از پرچم ۵۰ متری استقلال تا کری بین تماشاگران. هواداران تیم استقلال پرچم ۵۰ متری خود را در بین سکوها باز کردند. به گزارش کمیاب ، با همت مسئولان کمیته فرهنگی سازمان لیگ به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) مولودی خوانی و برنامه های فرهنگی برای تماشاگران به اجرا در آمد. * سعید مظفری زاده به همراه تیم داوری اش ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه وارد زمین شد و از زمین دیدن کرد. وی در وبلاگ خود خبر از خداحافظی بعد از پایان این دیدار داده بود. * یکی از جانبازان پرسپولیسی با در دست داشتن عکس شهید همت در کنار ...

حاشیه دربی ۷۸: از پرچم ۵۰ متری استقلال تا کری بین تماشاگران

هواداران تیم استقلال پرچم ۵۰ متری خود را در بین سکوها باز کردند.

به گزارش کمیاب ، با همت مسئولان کمیته فرهنگی سازمان لیگ به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) مولودی خوانی و برنامه های فرهنگی برای تماشاگران به اجرا در آمد.

* سعید مظفری زاده به همراه تیم داوری اش ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه وارد زمین شد و از زمین دیدن کرد. وی در وبلاگ خود خبر از خداحافظی بعد از پایان این دیدار داده بود.

* یکی از جانبازان پرسپولیسی با در دست داشتن عکس شهید همت در کنار نیمکت های ذخیره حضور دارد.

*هواداران پرسپولیس در طبقه دوم دو پرچم در دست دارند که روی آنها نوشته شده است« یا ابوالفضل العباس و یا مهدی ادرکنی.

*کری بین تماشاگران دو تیم در هنگام ورود تیم داوری به زمین قابل توجه بود. استقلالی ها عدد ۴ را به پرسپولیسی ها نشان می دادند و پرسپولیسی ها هم عدد ۶ را به رخ می کشیدند.

* مظفری زاده برخورد گرمی با عوامل برگزاری مسابقه داشت.

*مسئولان برگزاری بازی با در دست داشتن پرچم های ایران و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دور تا دور استادیوم این پرچم ها را به تماشاگران نشان دادند.

* هواداران تیم استقلال با شعار حجازی کاپلو از اسطوره مرحوم این باشگاه یاد می کردند.

* اتوبوس تیم استقلال و پرسپولیس ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه وارد استادیوم آزادی شد. در این لحظه فرزاد حاتمی برخورد گرمی با حنیف عمران زاده داشت و آندرانیک تیموریان نیز با محمد نوری خوش و بش کرد.

* پرچم ۵۰ متری هوادران استقلال که با رنگ های آبی و مشکی دوخته شده در بین طرفداران این تیم باز شد. این پرچم برای اولین بار در دربی ۷۷ رونمایی شد و نزدیک به ۱۲ میلیون تومان هزینه در پی داشته است. قرار است استقلالی ها از یک پرچم ب��رگ دیگر در بازی امروز رونمایی کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه