جنتی: علیه ما اخبار را جعل می کنند

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

علی جنتی

علی جنتی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد عده ای که در انتخابات ریاست جمهوری رای نیاورده اند علیه دولت روی کار اتاق عملیات تشکیل داده و اطلاعات تحریف و جعل شده به مجلس و مجامع دینی می دهند.

علی جنتی در حاشیه بازدید از نمایشگاه پوستر «جهان عاری از خشونت» درباره انتقادهای اخیر به وزارت ارشاد و فعالیت های هنری آن گفت: در طول ۱۸ ماهی که من در وزارت ارشاد هستم، فکر می‌کنم مجموعه‌هایی وجود دارد که قاعدتا این دولت، دولت منتخب آنها نیست.

وی افزود: این افراد کاندیدای دیگری در انتخابات داشتند که پیروز نشدند و حالا تمام تلاش آنها این است که در حوزه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و … با دولت روی کار مقابله کنند. این افراد اتاق عملیات تشکیل دادند که با دولت مقابله کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: اگر این افراد به مسایل فرهنگی و هنری و فعالیت‌های هنری دولت یازدهم انتقاد داشته باشند و خرده‌گیری کنند، ما آنها را می‌پذیریم اما متاسفانه آنها با دروغ‌پردازی و تحریف سعی می‌کنند اطلاعات غلطی را به مجامع دینی، حوزه‌های علمیه و برخی شخصیت‌های مذهبی و حتی نمایندگان مجلس برسانند که گاهی این تبلیغات دروغ باعث گردگیری ذهن آنها می‌شود.

جنتی ادامه داد: اخیرا هم موجی را با این حاشیه‌سازی‌ها راه انداخته‌اند و بیان می‌کنند که مجوز آلبومی با تک‌خوانی یک زن صادر شده است. باید توضیح داد اگرچه عکس یک خانم روی جلد این آلبوم است، اما این آلبوم توسط استاد محسن کرامتی و نوشین طافی همخوانی شده و بنابراین آنها اصل خبر را به دروغ بیان و آن را جعل کرده‌اند تا به این وسیله حاشیه‌سازی کنند و موجی را راه بیندازند که عمل غیراخلاقی و غیردینی است. اگر می‌خواهند مقابله کنند، باید فعالیت‌ها را نقد کنند.

وی همچنین گفت: برای ما جای تاسف است که عناصری که مدعی حمایت از انقلاب و ارزش‌های دینی هستند، دست به دروغ‌پردازی می‌زنند و باز جای تاسف دارد که عده‌ای حرف‌های آنها را باور می‌کنند. باید ابتدا درباره خبر، طبق آیات قرآن، تحقیق و بعد موضع‌گیری شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه