وزیر خارجه آمریکا گفت: خاورمیانه پس از توافق هسته ای ژنو امن تر شده است. به گزارش کمیاب، جان کری وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با شبکه العربیه درباره توافق ایران و غرب درباره برنامه هسته ای تهران هم گفت: توافق با ایران باعث نمی شود آمریکا از هم پیمانانش دست بکشد. اگر ایران از اجرای توافق هسته ای خودداری کند گزینه نظامی به سرعت بازمی گردد. وی با این حال تاکید کرد: پس از توافق هسته ای با ایران، خاورمیانه امن تر شده است. وزیر خارجه آمریکا درباره تحولات سوریه هم گفت: بشار اسد آمادگی کناره گیری از ...

جان کری: بشار اسد از قدرت کناره گیری نمی کند/ ایران توافق ژنو را اجرا نکند گزینه نظامی برمی گردد

1-Kari[WwW.KamYab.IR]

وزیر خارجه آمریکا گفت: خاورمیانه پس از توافق هسته ای ژنو امن تر شده است.

به گزارش کمیاب، جان کری وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با شبکه العربیه درباره توافق ایران و غر�� درباره برنامه هسته ای تهران هم گفت: توافق با ایران باعث نمی شود آمریکا از هم پیمانانش دست بکشد. اگر ایران از اجرای توافق هسته ای خودداری کند گزینه نظامی به سرعت بازمی گردد.

وی با این حال تاکید کرد: پس از توافق هسته ای با ایران، خاورمیانه امن تر شده است.

وزیر خارجه آمریکا درباره تحولات سوریه هم گفت: بشار اسد آمادگی کناره گیری از قدرت و باز کردن راه برای تشکیل دولت انتقالی را ندارد.

کری همچنین دوباره تاکید کرد: اسد در آینده سوریه جایگاهی ندارد چرا که وی جنایت جنگی را انجام داده است. البته مقاماتی از دولت اسد می توانند در دولت انتقالی حضور داشته باشند به شرطی که دستان آنها به خون الوده نباشد.

وی اضافه کرد: ایران باید با صداقت، بیانیه ژنو یک را بپذیرد. در این صورت، ایران دارای نقش در سوریه خواهد بود. درباره “عملکرد” ایران در سوریه قضاوت می کنیم و نه سخنان این کشور.

وزیر خارجه آمریکا همچنین مدعی شد ایران از تروریسم حمایت مالی می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه