تمدید نمایشگاه عکس - عشق محمد - تا پایان اردیبهشت

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

تمدید نمایشگاه عکس «عشق محمد» تا پایان اردیبهشت

 تمدید نمایشگاه عکس «عشق محمد» تا پایان اردیبهشت

نمایشگاه عکس مفهومی عشق محمد(ص) که قرار بود تا ۱۷ اردیبهشت در موزه هنرهای معاصر فلسطین ادامه داشته باشد، به علت استقبال مخاطبان تا پایان اردیبهشت تمدید شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، نمایشگاه عکس مفهومی عشق محمد (ص) که در روز سه شنبه هشتم اردیبهشت ماه 1394 در موزه هنرهای معاصر فلسطین افتتاح شد به علت استقبال مخاطبین تا پایان اردیبهشت ماه تمدید گشت.

عنوان این نمایشگاه برگرفته از ��کی از بیت‌های سعدی: «سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی / عشق محمد بس است و آل محمد» است. آثار این نمایشگاه نشانگر عشق و علاقه به حضرت محمد (ص) و جایگاه آموزه‌ها و تعالیم پیامبر اعظم در زندگی است که این آثار به شیوه مفهومی عکاسی و ارائه شده‌اند.

پژمان دادخواه استاد رشته هنر و عکاسی که راهنمایی و انتخاب این آثار را بر عهده داشت در این باره می‌گوید: یکی از موضوعاتی که همواره در آثار هنری تجلی دارد مضامین دینی و معنوی است و همواره این مضامین الهام بخش هنرمندان بوده است. در این نمایشگاه نیز این مضامین متجلی است. خوشبختانه استقابل علاقه مندان از این نمایشگاه خوب بوده و به این علت تا پایان اردیبهشت ماه تمدید گردید. از محاسن این تمدید علاوه بر فراهم آوردن مدت زمان بیشتر جهت بازدید علاقه‌مندان، تقارن آن با مبعث حضرت محمد (ص) بوده که این تقارن اتفاق خوب و خجسته‌ای است.

نمایشگاه عکس «عشق محمد (ص)»، روز سه‌شنبه 8 اردیبهشت در موزه فلسطین افتتاح شد و قرار بود تا 17 اردیبهشت ادامه داشته باشد که به علت استقبال علاقه‌مندان، تا پایان اردیبهشت تمدید شد. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا پایان اردیبهشت همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 18 و پنجشنبه‌ها از ساعت 10 تا 15 به غیر از روزهای تعطیل به نشانی میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر، تقاطع بزرگمهر شماره 74مراجعه کنند.

انتهای پیام/


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه