هواداران «محمد مرسی» رئیس‌جمهوری برکنار شده مصر بامداد امروز -سه شنبه- به صورت ناگهانی و غیرمنتظره در قاهره تظاهرات کردند. به گزارش ;کمیاب به نقل از خبرگزاری آناتولی، هواداران مرسی در سالروز حمله نیروهای ارتش و نیروهای امنیتی به تحصن‌کنندگان هوادار مرسی و کشته و زخمی شدن ۴۹۶ نفر از آنها، بامداد امروز در برابر باشگاه کاخ ریاست‌جمهوری در منطقه «شهر نصر» در شرق قاهره تظاهرات کردند. هواداران مرسی در این تظاهرات که به صورت ناگهانی برگزار شد، شعارهایی علیه کودتاچیان سر داده و خواستار کناره‌گیری «ع ...

تظاهرات غیرمنتظره هواداران مرسی

01-Mesi[WwW.KamYab.IR]

 

هواداران «محمد مرسی» رئیس‌جمهوری برکنار شده مصر بامداد امروز -سه شنبه- به صورت ناگهانی و غیرمنتظره در قاهره تظاهرات کردند.

به گزارش ;کمیاب به نقل از خبرگزاری آناتولی، هواداران مرسی در سالروز حمله نیروهای ارتش و نیروهای امنیتی به تحصن‌کنندگان هوادار مرسی و کشته و زخمی شدن ۴۹۶ نفر از آنها، بامداد امروز در برابر باشگاه کاخ ریاست‌جمهوری در منطقه «شهر نصر» در شرق قاهره تظاهرات کردند.

هواداران مرسی در این تظاهرات که به صورت ناگهانی برگزار شد، شعارهایی علیه کودتاچیان سر داده و خواستار کناره‌گیری «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهوری این کشور از قدرت شدند.

بنا بر این گزارش، بامداد هشتم جولای ۲۰۱۳ نیروهای ارتش و نیروهای امنیتی مصر به تحصن‌کنندگان هوادار مرسی در برابر باشگاه گارد ریاست‌جمهوری (که متعلق به ارتش است) حمله کرده و ۶۱ تحصن‌کننده را کشته و ۴۳۵ نفر را نیز زخمی کردند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه