دقیقا مشخص نشد که چرا گروهی از بازیگران سینمای ایران برای حمایت از تیم ملی به برزیل سفر کردند. خیلی ها [مثل ما] از خودمان پرسیدیم مگر فوتبالیست ها برای حمایت از بازیگران به جشنواره های سینمایی بین المللی اعزام می شوند که حالا بازیگران را به برزیل فرستاده اند؟. به هر حال هر چه بوده تمام شده است؛ اما آنچه اکنون مهم است حمایت تیم ملی است! درست است که ما مخالف این اعزام بودیم اما حالا که رفته اند برزیل، منتظریم تا از تیم ملی حمایت کنند!! نمی دانیم که دقیقا برنامه خاص حمایتی آنان از بازیکنان ملی ...

تصاویری از حمایت های خاص بازیگران سینمای ایران در برزیل

دقیقا مشخص نشد که چرا گروهی از بازیگران سینمای ایران برای حمایت از تیم ملی به برزیل سفر کردند. خیلی ها [مثل ما] از خودمان پرسیدیم مگر فوتبالیست ها برای حمایت از بازیگران به جشنواره های سینمایی بین المللی اعزام می شوند که حالا بازیگران را به برزیل فرستاده اند؟
به هر حال هر چه بوده تمام شده است؛ اما آنچه اکنون مهم است حمایت تیم ملی است! درست است که ما مخالف این اعزام بودیم اما حالا که رفته اند برزیل، منتظریم تا از تیم ملی حمایت کنند!! نمی دانیم که دقیقا برنامه خاص حمایتی آنان از بازیکنان ملی پوش چیست اما به هر حال هر چه هست بهتر است زودتر شروع کنند. مثلا بروند برای بچه ها یک تئاتر اجرا کنند یا از خاطرات سینمایی شان بگویند یا حتی فیلمی بازی کنند و با دوربین موبایل هایشان ضبط کنند و برای بچه ها به نمایش در بیاورند!
حقیقت این است که این اعزام هم همچون برخی کارهای دیگر، بدون برنامه و هدف صورت گرفته است. بازیگران سینما می خواهند چه حمایتی از تیم ملی داشته باشند، آیا می خواهند به استادیوم بروند و تشویق کنند؟ یعنی ۱۹ بازیگر در بین ۴۲۰۰۰ تماشاچی بازی ایران و نیجریه خیلی مؤثر بوده اند؟
هر چه هست، احتمالا تا کنون خود بازیگران هم متوجه شده اند که کار خاصی از دستشان بر نمی آید بنابراین ترجیح دادند ��ز اوقات خود در برزیل کمال استفاده را داشته باشند.

این هم تصاویری از این اوقات خوش:

01-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

02-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

03-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

04-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

05-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

06-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

07-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

08-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

09-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

10-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

11-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

12-Bazigaran[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه