تذکر - عبدالحسین مختاباد - به شهرداری تهران

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

1_634878750949354919_s
عبدالحسین مختاباد با انتقاد از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای تعطیل کردن آموزش موسیقی در فرهنگسراها، گفت: امیدواریم در همین هفته کلاس‌ها بازگشایی شود.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با بیان مطلب فوق، ادامه داد: گفته شده دلیل تعطیلی کلاس‌ها، این بوده که در فرهنگسراها آموزش تخصصی داده نمی‌شود. در حالیکه فرهنگسرا دانش‌سرا نیست و آموزش عمومی در آن داده می‌شود.
وی همچنین با اشاره به جلسه خود با سینماداران گفت: 65 تا 70 درصد سینماهای ایران بسته شده است. در تهران هم سینماها مشکلات زیادی دارند.خواهشمندم پنج درصد عوارضی که روی بهای بلیط سینما توسط شهرداری گرفته می‌شود،موقت شود زیرا این مبلغ قابل توجهی برای شهرداری نیست اما برای سینماداران قابل توجه است.

وی افزود: در این رابطه اداره کل مالیات گفته است که شهرداری حق ندارد این پنج درصد را بگیرد.

مختاباد با تاکید بر لزوم برگشت این پول به چرخه سینما، گفت: باید برای ایجاد مکان مخصوص سینما توسط شهرداری اقداماتی شود و شهرداری از سینماداران حمایت کند.

همچنین احمد حکیمی‌پور- عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر در تذکر دیگری گفت: شهرداری به مصوبات شورا توجهی نمی‌کند. به طور مثال در رابطه با گود ایران زمین، اداره کل حقوقی، فرمانیه و تخلف یک ساختمان در قلب شهر تهران، تذکر دادیم اما توجهی نشد.

وی تاکید کرد: متاسفانه بعد از تذکر شورا خلاف شتاب می‌گیرد و این رفتار ریشخند به شورا است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه