تجربه صرف غذا در بزرگ‌ترین رستوران رباتی چین. هرچه زمان می گذرد به محقق شدن آن چه که در گذشته غیر ممکن تصور شده و یا تنها در فیلم های علمی تخیلی مشاهده می شد، نزدیک‌تر می شویم. رستورانی در چین که در حال حاضر به عنوان بزرگترین رستوران رباتی نسل دوم شناخته می شود توسط تعداد اندکی خدمه انسانی و ۱۵ ربات اداره می شود!. این رستوران در شهر کونشان (Kunshan) قرار دارد و ربات های آن برای پخت غذا، گرفتن سفارش، سرو غذا و خوشامد گویی به مشتریان در هنگام ورود طراحی و برنامه ریزی شده اند. البته نتیجه کار ...

تجربه صرف غذا در بزرگ‌ترین رستوران رباتی چین

هرچه زمان می گذرد به محقق شدن آن چه که در گذشته غیر ممکن تصور شده و یا تنها در فیلم های علمی تخیلی مشاهده می شد، نزدیک‌تر می شویم. رستورانی در چین که در حال حاضر به عنوان بزرگترین رستوران رباتی نسل دوم شناخته می شود توسط تعداد اندکی خدمه انسانی و ۱۵ ربات اداره می شود!

این رستوران در شهر کونشان (Kunshan) قرار دارد و ربات های آن برای پخت غذا، گرفتن سفارش، سرو غذا و خوشامد گویی به مشتریان در هنگام ورود طراحی و برنامه ریزی شده اند. البته نتیجه کار در شرایط کنونی بیشتر از آنکه حالت اجرایی داشته باشد، رنگ و بوی تبلیغاتی داشته و عاملی برای جذب و سرگرمی مشتریان است. شاید در آینده ای نه چندان دور شاهد راه اندازی رستوران های رباتی واقعی باشیم.

به گزارش “گروه فناوری و آی تی” عصرایران، رستوران هایی با تم رباتی موضوعی داغ در ژاپن و اکنون در چین محسوب می شوند. بدون آن که خدمه انسانی به طور کامل حذف شده باشند، ربات ها آزادانه در این رستوران چینی که ۳ هزار و ۲۰۰ فوت مربع مساحت دارد، حرکت می کنند و برای منحرف نشدن از مسیر، نوار سیاهی را با حسگرهای ردیاب نوری خود دنبال می کنند.

هنگام ورود به این رستوران منحصر به فرد با خوشامد گویی به سبک رباتی مواجه خواهید شد و سپس می توانید روی نمایشگر لمسی ربات دیگر غذای مورد نظر خود را سفارش دهید. پس از پخت غذا توسط ربات آشپز، ربات پیشخدمت غذا را سر میز آورده و پس از برداشتن ظرف های غذا به طور محترمانه از مشتری ها تقاضا می کند سر وی را لمس کرده تا به کار خود ادامه دهد!

1-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

2-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

3-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

4-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

5-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

6-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

7-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

8-Ghaza[wWw.kamyab.ir]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه