دختر بچه ۶ ساله ای در هند مورد تجاوز جنسی فجیع از سوی تعدادی مرد قرار گرفت و بعد در گوشه خیابان با جراحات فراوان رها شد…. اشپیگل آنلاین گزارش داد، یک عابر پیاده این بچه را که اهل حومه دهلی نو است شنبه شب گذشته پیدا کرد. این جنایت تازه و پس از آن علنی شد که رسانه‌ها روز جمعه درباره آن گزارش‌هایی را منتشر کردند. روزنامه “تایمز آو ایندیا” خبر داد احتمالا بیش از یک نفر به این دختر بچه تعرض کرده است. این بچه آخرین بار با یک مرد حدود ۲۰ ساله دیده شده بود. پلیس حالا دنبال این مرد است. یکی از مقا ...

تجاوز جنسی فجیع به دختر بچه ۶ ساله…

tajavoz[WwW.Kamyab.IR]

دختر بچه ۶ ساله ای در هند مورد تجاوز جنسی فجیع از سوی تعدادی مرد قرار گرفت و بعد در گوشه خیابان با جراحات فراوان رها شد….

اشپیگل آنلاین گزارش داد، یک عابر پیاده این بچه را که اهل حومه دهلی نو است شنبه شب گذشته پیدا کرد.

این جنایت تازه و پس از آن علنی شد که رسانه‌ها روز جمعه درباره آن گزارش‌هایی را منتشر کردند. روزنامه “تایمز آو ایندیا” خبر داد احتمالا بیش از یک نفر به این دختر بچه تعرض کرده است. این بچه آخرین بار با یک مرد حدود ۲۰ ساله دیده شده بود. پلیس حالا دنبال این مرد است.

یکی از مقامات پلیس گفت: تحقیقات پزشکی وقوع تجاوز را تایید کرده است. این دختر بچه در حال حاضر در بیمارستان بستری است. او شوکه شده و در وضعیتی نیست که بتواند حرفی بزند.

بر اساس گزارش رسانه‌های محلی، وضعیت این دختربچه هنگام تحویل به بیمارستان بحرانی بود. جراحات وی، انجام عمل جراحی را ضروری کرده است.

ماه ژانویه بود که پرونده مشابه یک دختر بچه هفت ساله جامعه هند را آزرده خاطر کرد. ماه دسامبر هم تجاوز جمعی به یک زن جوان، خشم افکار عمومی را برانگیخت و هندی‌ها خواستار افزایش مجازات برای این جرم شدند.

بر اساس گزارش روزنامه “هندوستان تایمز” در سال ۲۰۱۱ بیش از ۲۴ هزار پرونده تجاوز در این کشور ثبت شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه