به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز یک مقام آگاه آمریکایی گفته است که هواپیماهای اسراییل پنج شنبه شب اهدافی را درون خاک سوریه هدف قرار داده اند. این مقام آمریکایی بدون اشاره به جزییات این حملات گفته است که هواپیماهای اسراییل وارد حریم هوایی سوریه نشده اند بلکه از آسمان لبنان به سوریه حمله کرده اند. بر اساس اعلام مقامات آگاه آمریکایی در این حمله احتمالا یک مرکز تولید سلاح در نزدیکی دمشق و نیز یک کاروان حامل تسلیحات از سوریه به حزب الله لبنان هدف قرار گرفته است. هنوز ای ...

تایید حمله جنگنده های اسرائیل به سوریه: موشک ها را در مسیر انتقال به حزب الله بمباران کردیم

Jangande[WwW.Kamyab.IR]

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز یک مقام آگاه آمریکایی گفته است که هواپیماهای اسراییل پنج شنبه شب اهدافی را درون خاک سوریه هدف قرار داده اند.

این مقام آمریکایی بدون اشاره به جزییات این حملات گفته است که هواپیماهای اسراییل وارد حریم هوایی سوریه نشده اند بلکه از آسمان لبنان به سوریه حمله کرده اند.

بر اساس اعلام مقامات آگاه آمریکایی در این حمله احتمالا یک مرکز تولید سلاح در نزدیکی دمشق و نیز یک کاروان حامل تسلیحات از سوریه به حزب الله لبنان هدف قرار گرفته است.

هنوز این خبر به تایید مقامات رسمی آمریکا ، اسراییل و یا سوریه نرسیده است.

رژیم صهیونیستی در ژانویه سال جاری میلادی نیز (دی ماه ۱۳۹۱) با حمله به یک مرکز تحقیقات نظامی در شمالغرب دمشق سبب کشته شدن دستکم دو شهروند سوری شد.

مقامات اسراییل در روزهای گذشته نسبت به احتمال انتقال سلاح های شیمیایی سوریه به حزب الله لبنان ابراز نگرانی کرده اند.
در روزهای گذشته مقامات آمریکا نیز تلویحا یا به طور صراحت از احتمال اقدام نظامی خود علیه دولت دمشق در صورت اثبات اتهام استفاده دولت سوریه از تسلیحات شیمیایی علیه مخالفان خبر داده اند.

اسرائیل: تایید می کنیم

رویترز نوشت: یک مقام مسؤول اسرائیلی امروز شنبه گفت که جنگنده های این رژیم یک محموله موشکی در سوریه را بمباران کرده است. او گفت که اعتقاد بر این است که این محموله در مسیر انتقال به حزب الله لبنان بود.

این مقام اسرائیلی که خواست نامش فاش نشود افزود: این حمله هوایی به سوریه دیروز جمعه انجام شد. این حمله هوایی پس از آن انجام شد که کابینه امنیتی اسرائیل در نشست عصر روز پنجشنبه گذشته به ریاست نخست وزیر بنیامین نتانیاهو، مجوز آن را صادر کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه