بهترین آثار بخش تلویزیونی جشنواره اتحاد اعلام شدند

بهترین آثار بخش تلویزیونی جشنواره اتحاد اعلام شدند

بهترین آثار بخش تلویزیونی جشنواره اتحاد اعلام شدند

عصر دیروز در ادامه مراسم اختتامیه برگزیدگان آثار پنجمین جشنواره اتحاد در رشته های مختلف معرفی شدند.

تسنیم، جایزه بهترین برنامه کودک به برنامه «فضائیه الدمی» از شبکه المسار عراق اهدا شد. برنامه «تقریر خبری» از شبکه بلادی عراق نیز در بخش بهترین برنامه گزارشی در موضوع وحدت اسلامی برگزیده شد. در موضوع آزاد همین بخش نیز برنامه «تقاریر اخباریه» از شبکه فلسطین بهترین عنوان را گرفت.

جایزه بهترین برنامه خبری تلویزیونی به برنامه خبری شبکه الغدیر از کشور عراق تعلق گرفت.

در برنامه‌های کلیپ تلویزیونی به طور مشترک دو کلیپ «یا لثارات» از شبکه المعارف بحرین و کلیپ «اوبریت یمینی حر» از شبکه المسیره یمن بر‌ترین‌ها شناخته شدند.جایزه بهترین برنامه گفتگو محور در موضوع وحدت اسلامی به برنامه «قضیه ساخنه» شبکه الکوثر و در موضوع آزاد به برنامه «حدیث الساعه» از شبکه المنار اهدا شد.

در بخش برنامه‌های ترکیبی نیز در موضوع آزاد «مع الحدث» از شبکه الفرات و «زیر ذره بین غالب» از شبکه النور آرژانتین عنوان بر‌ترین را از آن خود کردند.جایزه بهترین مستند تلویزیونی در موضوع وحدت اسلامی به برنامه «دکتر علی» از شبکه یک سیما اهدا شد و نیزجایزه بهترین برنامه مستند تلویزیونی در موضوع آزاد به برنامه «الغرقد» از شبکه الاقصی فلسطین تعلق گرفت.

«قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» از مرکز پویانمایی صبا عنوان بهترین انیمیشن و «خاک و مرجان» از شبکه جهانی سحر عنوان بهترین برنامه نمایشی در موضوع آزاد را از آن خود کردند.

هفتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی به مدت سه روز در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد. در این اجلاس جمع کثیری از 220 عضو اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی حضور داشتند البته اعضای فلسطینی اتحادیه به دلیل محاصره غزه نتوانستند در اجلاس تهران شرکت کنند.

/117/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه