بهترین گوشی های اندرویدی سال ۲۰۱۲ را ببینید. وبسایت Droid Life به تازگی لیست بهترین تلفن های همراه هوشمند اندرویدی در سال ۲۰۱۲ را منتشر کرده است. بدون شک نمیتوان این لیست را معیار انتخاب تلفن همراه برای تمام افراد قرار داد چرا که مواردی همانند علاقه به برند خاص، محدودیت های مالی و یا حتی انتظارات و نوع استفاده از یک تلفن همراه می تواند معیارهایی کلیدی در انتخاب باشند. در تهیه این لیست ویژگی های مختلفی از جمله: طراحی، امکانات و … توسط کارشناسان این وبسایت در نظر گرفته شده است تا به شما کمک ک ...

بهترین گوشی های اندرویدی سال ۲۰۱۲ را ببینید

android[WwW.Kamyab.IR]

 

وبسایت Droid Life به تازگی لیست بهترین تلفن های همراه هوشمند اندرویدی در سال ۲۰۱۲ را منتشر کرده است. بدون شک نمیتوان این لیست را معیار انتخاب تلفن همراه برای تمام افراد قرار داد چرا که مواردی همانند علاقه به برند خاص، محدودیت های مالی و یا حتی انتظارات و نوع استفاده از یک تلفن همراه می تواند معیارهایی کلیدی در انتخاب باشند.
در تهیه این لیست ویژگی های مختلفی از جمله: طراحی، امکانات و … توسط کارشناسان این وبسایت در نظر گرفته شده است تا به شما کمک کند انتخاب مناسبی داشته باشید.
با هم نگاهی می اندازیم به لیست ۱۰ اسمارت فون برتر اندرویدی از دید وبسایت Droid Life که می تواند کمک بزرگی برای علاقمندان به خرید تلفن های همراه باشد.

۱- Samsung Galaxy S3

mobile1[WwW.Kamyab.IR]

۲- LG Nexus 4

mobile2[WwW.Kamyab.IR]

۳- Samsung Galaxy Note 2

mobile3[WwW.Kamyab.IR]

۴- HTC DROID DNA

mobile4[WwW.Kamyab.IR]

۵- HTC ONE X

mobile5[WwW.Kamyab.IR]

 
۶- Motorola DROID RAZR M

mobile6[WwW.Kamyab.IR]

۷٫ Motorola DROID RAZR MAXX HD

mobile7[WwW.Kamyab.IR]

۸- LG Optimus G

mobile8[WwW.Kamyab.IR]

۹- Motorola DROID RAZR MAXX

mobile9[WwW.Kamyab.IR]

 

۱۰- HTC One S

mobile10[WwW.Kamyab.IR]

به نقل از ایرانی ۲۱

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه