برگزیدگان بخش‌های ویدئویی وپویانمایی اعلام شد

برگزیدگان بخش‌های ویدئویی وپویانمایی اعلام شد

 برگزیدگان بخش‌های ویدئویی وپویانمایی اعلام شد

برگزیدگان بخش‌های ویدئویی و پویانمایی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اعلام شد.

ستاد خبری جشنواره کودک، حجت الاسلام شاهمرادی رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور در بخشی از مراسم ضمن تشکر از دبیر جشنواره و دست ‌اندکاران برگزاری جشنواره گفت :مسئله فیلم کودک یکی از با اهمیت ترین مسایل فرهنگی کشور است امیدواریم بتوانیم در شورای فرهنگ عمومی سراسری کشور نسبت به حقوق و مسایل فرهنگی کودک و آنچه که مربوط به مسایل کودکان است به خوبی به وظایف‌مان عمل کنیم .

بنابراین گزارش، پس از سخنان محمدرضا جعفری‌جلوه برگزیدگان دو بخش ویدئویی و پویانمایی اعلام شد.



برگزیدگان بخش پویانمایی

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند پویانمایی: مازیار محمدی‌نژاد برای شهر راز

پروانه زرین بهترین فیلنامه بلند پویانمایی: حمیدرضا حافظی برای افسانه شهر قالی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند پویانمایی: مرکز صداوسیمای اصفهان برای افسانه شهرقالی

پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: ساره شفیعی‌پور برای فیلم درخت

پروانه زرین بهترین انیماتور فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: لیدا خسروانی برای پنکه

پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری کوتاه و فیلم بلند پویانمایی: بهزاد رجوی‌پور، آرش صوفی و فرید خزایی تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام

لوح تقدیر به پاس تولیدات ارزشمند: موسسه فرهنگی دار‌القرآن حکیم المهدی اصفهان: برای فیلم بخشنده

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: مهین جواهریان برای عروسی شاپرک

دیپلم افتخاری بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: بهروز خندان به سلامی برای روح‌الله

برگزیدگان بخش ویدئویی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند ویدیویی (تهیه‌کنندگی): رقیه حسینی برای فیلم بیداری

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند ویدیویی: مصطفی نظری‌زاده برای فیلم بچه‌های پرواز

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه بلند ویدیویی: محمددرویش علی‌پور برای بچه نشو‌

پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: سپیده کاشانی برای فیلم جشن تکلیف

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: آقای شاهرخ دیانتیان برای فیلم تبسم گرگ

دیپلم افتخار بهترین بازیگر بلند ویدیویی: مهسا‌هاشمی، طناز دهقان، نازنین پیرکاری برای فیلم غریبه

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: رضا فقیهی برای فیلم کودکان ابری

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: سجاد احمدبیگی – برای فیلم برتلک باز

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: محمد پسران رزاق و لیلا جعفری برای فیلم پیام کوتاه

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به جلال ساعدی برای فیلم سیاه و سفید

دیپلم افتخار بهترین بازیگر فیلم کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به مهدی جواهری برای فیلم پل

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به محمدکاظم مرادی و ملیکا حیدری برای فیلم بولود (ابر)

پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران کوتاه و نیمه بلند به فاضل پورابوطالب برای فیلم کودکی آقای هنرپیشه

/117/


برگزیدگان بخش‌های ویدئویی وپویانمایی اعلام شد

 برگزیدگان بخش های ویدئویی وپویانمایی اعلام شد

برگزیدگان بخش‌های ویدئویی و پویانمایی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اعلام شد.

ستاد خبری جشنواره کودک، حجت الاسلام شاهمرادی رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور در بخشی از مراسم ضمن تشکر از دبیر جشنواره و دست ‌اندکاران برگزاری جشنواره گفت :مسئله فیلم کودک یکی از با اهمیت ترین مسایل فرهنگی کشور است امیدواریم بتوانیم در شورای فرهنگ عمومی سراسری کشور نسبت به حقوق و مسایل فرهنگی کودک و آنچه که مربوط به مسایل کودکان است به خوبی به وظایف‌مان عمل کنیم .

بنابراین گزارش، پس از سخنان محمدرضا جعفری‌جلوه برگزیدگان دو بخش ویدئویی و پویانمایی اعلام شد.

برگزیدگان بخش پویانمایی

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند پویانمایی: مازیار محمدی‌نژاد برای شهر راز

پروانه زرین بهترین فیلنامه بلند پویانمایی: حمیدرضا حافظی برای افسانه شهر قالی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند پویانمایی: مرکز صداوسیمای اصفهان برای افسانه شهرقالی

پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: ساره شفیعی‌پور برای فیلم درخت

پروانه زرین بهترین انیماتور فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: لیدا خسروانی برای پنکه

پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری کوتاه و فیلم بلند پویانمایی: بهزاد رجوی‌پور، آرش صوفی و فرید خزایی تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام

لوح تقدیر به پاس تولیدات ارزشمند: موسسه فرهنگی دار‌القرآن حکیم المهدی اصفهان: برای فیلم بخشنده

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: مهین جواهریان برای عروسی شاپرک

دیپلم افتخاری بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: بهروز خندان به سلامی برای روح‌الله

برگزیدگان بخش ویدئویی

دیپلم افتخار بهترین اثر بلند ویدیویی (تهیه‌کنندگی): رقیه حسینی برای فیلم بیداری

پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند ویدیویی: مصطفی نظری‌زاده برای فیلم بچه‌های پرواز

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه بلند ویدیویی: محمددرویش علی‌پور برای بچه نشو‌

پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: سپیده کاشانی برای فیلم جشن تکلیف

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: آقای شاهرخ دیانتیان برای فیلم تبسم گرگ

دیپلم افتخار بهترین بازیگر بلند ویدیویی: مهسا‌هاشمی، طناز دهقان، نازنین پیرکاری برای فیلم غریبه

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: رضا فقیهی برای فیلم کودکان ابری

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: سجاد احمدبیگی – برای فیلم برتلک باز

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: محمد پسران رزاق و لیلا جعفری برای فیلم پیام کوتاه

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به جلال ساعدی برای فیلم سیاه و سفید

دیپلم افتخار بهترین بازیگر فیلم کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به مهدی جواهری برای فیلم پل

دیپلم افتخار بهترین بازیگر کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به محمدکاظم مرادی و ملیکا حیدری برای فیلم بولود (ابر)

پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران کوتاه و نیمه بلند به فاضل پورابوطالب برای فیلم کودکی آقای هنرپیشه

/117/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه