برنامه فعالیت های تبلیغی روحانی روشندل امروز از شبکه 3 سیما

به گزارش سفره های نور، برنامه فعالیت های حجت الاسلام باقریان، روحانی روشندل امروز ساعت 17 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

در این قسمت از مستند سفره های نور فعالیت های تبلیغی این روحانی فعال در عرصه کودک و نوجوان و خانواده و... به تصویر کشیده شده است.

2

حجت الاسلام باقریان روحانی روشندلی است که با وجود محرومیت از نعمت بینایی در عرصه های گوناگون تبلیغ از جمله تبلیغ برای کودکان، تبلیغ در زمینه خانواده و مشاوره بسیار موفق بوده و خوش درخشیده است.

همچنین وی در عرصه ی تبلیغ برای قشر جوان جامعه نیز بسیار موفق عمل کرده و از محبوبیت خاصی در این قشر نیز برخوردار گشته است.

3

گفتنی است؛ "سفره های نور" به تهیه کنندگی مهدی صاحبی در 24 قسمت 30 دقیقه ای به موضوع مبلغان و گروههای تبلیغی نمونه کشور، که هرکدام از یک شیوه و مهارت تبلیغی برای تبیین و تبلیغ مبانی دینی برای مخاطبان خاص استفاده می کنند، می‌پردازد. این برنامه کاری از گروه فرهنگ و معارف با همکاری معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم است که از 8 تیر هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 از شبکه سه سیما پخش می شود.

کارگردان این برنامه خدیجه فتحی زاهد می باشد که در گفتگو با خبرنگار ما، حجت الاسلام والمسلمین لطفعلی باقریان را از جمله مبلغان بسیار موفق و خاص می داند که توانسته است موفقیت هایی را کسب نماید که حتی افرادی که محرومیت های خاصی ندارند نیز اندک توانسته اند این چنین موفق عمل نمایند.

1

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه