یکی از نکات بسیار مهم در زندگی شادابی و سلامت پوست است که باید همواره آن را در خاطر داشت. استفاده از مواد غذایی خوب یکی از راه هایی است که می تواند به شادابی پوست کمک کند اما باید بدانید که از چه خوراکی هایی باید به میزان بیشتری استفاده کرد. کشمش: رادیکال های آزاد یکی از بزرگترین دشمنان پوست هستند و باید از خوراکی هایی استفاده کنید که با این رادیکال ها مبارزه می کنند. کشمش یکی از خوراکی های سرشار از آنتی اکسیدان است که پوست را طراوت بخشیده و از چروک شدن آن جلوگیری می کند. ماهی: نام ماهی هم ...

برای زیباتر شدن پوست از این خوراکی ها را استفاده کنید

Post[Www.KamYab.Ir]

یکی از نکات بسیار مهم در زندگی شادابی و سلامت پوست است که باید همواره آن را در خاطر داشت. استفاده از مواد غذایی خوب یکی از راه هایی است که می تواند به شادابی پوست کمک کند اما باید بدانید که از چه خوراکی هایی باید به میزان بیشتری استفاده کرد.

کشمش: رادیکال های آزاد یکی از بزرگترین دشمنان پوست هستند و باید از خوراکی هایی استفاده کنید که با این رادیکال ها مبارزه می کنند. کشمش یکی از خوراکی های سرشار از آنتی اکسیدان است که پوست را طراوت بخشیده و از چروک شدن آن جلوگیری می کند.

ماهی: نام ماهی همیشه در مطالب سلامت و مخصوصا سلامت پوست می درخشد. این خوراکی خوشمزه با داشتن میزان بسیار زیادی امگا-۳ می تواند تمامی بیماری های پوستی را برطرف کند. همچنین ماهی ها توانایی آن را دارند که پوست را نرم و لطیف کنند.

فلفل دلمه فرمز: همیشه در سبزی فروشی ها فلفل دلمه ای سبز را انتخاب می کنید و شاید با خود بگویید این فلفل ها تنها در رنگ تفاوت دارند اما اینگونه نیست چرا که هر کدام خاص خود را دارند. فلفل قرمز یکی از بهترین خوراکی هایی است که اشتن ویتامین ث فروان می تواند پوست شما را کاملا شاداب و جوان کند.

پیاز: این خوراکی بد بو را دست کم نگیرید چرا که خیلی بیشتر از آنچه می پنداریم خاصیت برای بدن دارد و می تواند پوست را نیز با سرعت ��وب کند. پیاز یکی از بهترین خوراکی هایی است که می تواند برای رفع چین و چروک ها از ان استفاده کرد.

گردآوری: گروه پوست و زیبایی پرداد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه