بایدها و نبایدهای لیزرلیپولیز

بایدها و نبایدهای لیزرلیپولیز

 

1-Lezer[Nayabfun.com]

 

 

Laser Lipolysi به معنای تجزیه چربی با لیزر است. اما به طور شایع به مفهـوم تخریب بافت چـربی یا کاهش بافت چربی به کار می رود. این سیستم در سال ۲۰۰۶ به تایید سازمان FDA رسیده است . طـی آن از یک فیبر نوری لیزر داخل بافتی جهت لیز چربی استفاده می شود . در اثر تابش اشعه لیزر ، چربی ها بصـورت نیمه مایع در آمده که می توانند به راحتی توسط بدن جذب شده یا از بدن خارج شوند.
  مناسب ترین نقاط بدن برای لیپولیز عبارتند از:
بازوها، غبغب، پشت، پهلوها، شکم، ران ها لیزر لیپولیز تحت بی حسی موضعی انجام شده و یک جلسه آن بمدت ۱ تا ۳ ساعت طـول می کشد. سوراخ های ۱ تا ۲ میلی متری روی پوست ایجاد و تحت بی حسی موضعی یک فیبر نوری باریک وارد زیر پوست می گردد و لا به لای چربی ها حرکت کرده تا لیزر باعث تخریب دیواره سلول های چربی و آزاد شدن آنها بشود. این روش در چاقی های موضعی خفیف و متوسط کافی بوده و نیازی به لیپوساکشن نمی باشد ولی در چاقی های شدید تر در حالیکه در لایه سطحی فقط از لیزر استفاده می شود، در لایه عمیق علاوه بر لیزر نیـاز به تخلیه چربی ها هم می باشد .
در لیزر لیپولیز درد و تورم کمتری نسب به لیپو ساکشن وجود دارد. به علت ظرافت کار با لیزر نتایج نهـایی بسـیار ایده آل است و آثار ناهمواری وجود ندارد. تاثیـر لیزر در زیر پوست باعث تحریک و ساخته شدن کلاژن و سفت شدن همزمان پوست می شود. معمـولاً بعـد از مدت کوتاهی (۱ تا ۴ ساعت ) فرد مرخص گردیده (سر پایی و بدون نیاز به بستری ) و یک تا سه روز استراحت در منزل توصـیه می شود. حدوداً ۲ تا ۳ هفـته تـورم وجود دارد که خود بخود رفع شده و پوشیدن گن ضروری است. تقـریباً در همان روزها و هفته اول نتایج ابتدائی کاملاً مشخص است و به وضوح از حجم چربی موضعی کاسته، ولی نتیجه نهایی به سه تا دوازده هفته زمان نیاز دارد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه