با فراگیر شدن کنسول های بازی،شرکت های فعال در این عرصه تصمیم گرفته اند تا محصول جدید مبتنی بر سیستم عامل آندورید به بازار معرفی کنند. این کنسول بازی کوچک از پردازشگر Nvidia Tegra 3 استفاده می کند. کاربران این محصول می توانند همانند یک تلفن همراه هوشمند بازی های مورد علاقه خود را ازاینترنت بارگیری کنند و پس از نصب بازی کنند. یکی از ویژگی های مهم این محصول جدید در مقایسه با سایر کنسول های بازی،قیمت مناسب آن می باشد. با توجه به بالا بودن قیمت کنسول های بازی که شرکت های معروف به بازار عرضه می کن ...

باور نکردنی ها در ۲۰۱۳ (+عکس)

با فراگیر شدن کنسول های بازی،شرکت های فعال در این عرصه تصمیم گرفته اند تا محصول جدید مبتنی بر سیستم عامل آندورید به بازار معرفی کنند.این کنسول بازی کوچک از پردازشگر Nvidia Tegra 3 استفاده می کند.
کاربران این محصول می توانند همانند یک تلفن همراه هوشمند بازی های مورد علاقه خود را ازاینترنت بارگیری کنند و پس از نصب بازی کنند.یکی از ویژگی های مهم این محصول جدید در مقایسه با سایر کنسول های بازی،قیمت مناسب آن می باشد.با توجه به بالا بودن قیمت کنسول های بازی که شرکت های معروف به بازار عرضه می کنند،این کنسول بازی کوچک می تواند نظر بسیاری را به خود جلب کند.
حافظه ی داخلی این دستگاه ۸ گیگابایت و قیمت آن در حدود یکصد دلار گزارش شده است.

Nvidia Tegra 3[Www.KamYab.Ir]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه