به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه الهلال چهارشنبه گذشته و یک روز بعد از بازی با استقلال در تهران شکایت رسمی خود را از میزبانی این تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است. عکس‌ها و تصاویری از اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادی که از قبل، در جریان و بعد از بازی تهیه شده نیز به این شکایت ضمیمه شده است. باشگاه الهلال مدعی شده در طول حضور این تیم در تهران، شعارهای غیرورزشی به قصد آزار و اذیت بازیکنان و مجموعه الهلال مطرح شده است. باشگاه الهلال در شکایت خود ادعا کرده که گروه نظارت مسابقه نیز با ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه الهلال چهارشنبه گذشته و یک روز بعد از بازی با استقلال در تهران شکایت رسمی خود را از میزبانی این تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است. عکس‌ها و تصاویری از اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادی که از قبل، در جریان و بعد از بازی تهیه شده نیز به این شکایت ضمیمه شده است.

باشگاه الهلال مدعی شده در طول حضور این تیم در تهران، شعارهای غیرورزشی به قصد آزار و اذیت بازیکنان و مجموعه الهلال مطرح شده است.

باشگاه الهلال در شکایت خود ادعا کرده که گروه نظارت مسابقه نیز با مشاهده پرتاب مواد آتش‌زا و شعارهای غیرورزشی در جریان اینکه میزبانی از الهلال در تهران دور از اخلاق فوتبال بوده، قرار گرفته است.

الهلال ضمن درخواست از کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اتخاذ تدابیر جدی جهت حضور باشگاه‌های عربستانی در ایران، به AFC اعلام کرده که قبل از سفر به تهران نیز این کنفدراسیون را از تهدید باشگاه استقلال در موردقصدش برای به تاخیر انداختن ورود الهلال در فرودگاه و خودداری از ارائه تسهیلات مطلع ساخته است.

1Esteghlal[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه