بازی های جام جهانی را HD ببینید

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

بازی های جام جهانی را HD ببینید

بازی های جام جهانی را HD ببینید

 علاقه مندان به بازی های جام جهانی فوتبال می توانند با تنظیم مجدد گیرنده دیجیتال خود نسبت به دریافت و تماشای شبکه HD سیما (شبکه ۲۳ فقط برای نمایش HD فوتبال جام جهانی به صورت آزمایشی)اقدام نمایند. 

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فرهنگ نیوز ، شبکه ورزش سیما پس از سال ها فعالیت رسانه ای خود امروز به عنوان یکی از پربیننده ترین شبکه های صدا و سیما محسوب می شود که توانسته است با محور قرار دادن پخش های زنده ورزشی حتی برای مخاطبان شبکه های ماهواره ای محبوب واقع شود.

بیش از یک سال از قول سازمان صدا و سیما برای افتتاح رسمی شبکه ورزش سیما بصورت فول اچ دی میگذرد که قرار بود زمینه ای باشد برای تبدیل همه شبکه های داخلی و ماهواره ای به فرمت اچ دی.
 
چندی پیش با اضافه شدن شبکه سه اچ دی (IRIB TV3 HD) به فرکانس 11881 ماهواره بدر، امید برای پخش بازیهای لیگ جهانی والیبال و جام جهانی فوتبال 2014 برزیل از شبکه سه سیما به صورت اچ دی قوت گرفت. شبکه سه اچ دی در شامگاه سه شنبه 20 خرداد ماه 1393در این فرکانس اضافه شد و بازیهای لیگ جهانی والیبال با کیفیت اچ دی از آن پخش شد. این فرکانس تنها با رسیورهای اچ دی قابل دریافت می باشد.
 
علاقه مندان به بازی های جام جهانی فوتبال  می توانند با تنظیم مجدد گیرنده دیجیتال خود نسبت به دریافت و تماشای شبکه HD سیما (شبکه ۲۳ فقط برای نمایش HD فوتبال جام جهانی به صورت آزمایشی)اقدام نمایند.لازم به ذکر است که به منظور جست وجوی دستی، این شبکه اچ دی در فرستنده سوم دیجیتال تهران (کانال 34، فرکانس 578 مگاهرتز) در دسترس است.
 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه