بازگشت صدای ماندگار به رادیو

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

بازگشت صدای ماندگار به رادیو

 بازگشت صدای ماندگار به رادیو

مهران دوستی گوینده موفق و پیشکسوت رادیو جوان بعد از گذراندن دوره نقاهت جراحی قلب خوشبختانه به برنامه خود (کافه رادیو) بازگشت.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از فارس ، مهران دوستی با اجرای دوباره برنامه کافه رادیو و با طنین صدایش مخاطبان این برنامه را که انتظار حضورش را داشتند دل شاد کرد.

کافه رادیو کاری ازگروه جوان وفرهنگ شبکه جوان است که  به مسایل گوناگون فرهنگی و هنری روزمی‌پردازد. این برنامه روزهای شنبه تا چهارشنبه به بررسی رویدادها در حوزه‌های سینما، تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، داستان، شعر و ادبیات اختصاص دارد. این برنامه شامل آیتم‌های «میز هنرمندان» است که در این بخش با هنرمندان برجسته در حوزه‌های مختلف گفت‌وگو می‌شود. «میز ادبیات کهن ایران» نیز به بررسی اشعار پارسی و داستان‌های کهن ایران زمین می‌پردازد.«میز شاعران جوان» در این میز با شاعران جوان ایرانی گفت‌وگو می‌شود.

«میز خبر»  تازه‌ترین اخبار ایران و جهان در این میز بررسی می‌شود. در «میز جشنواره‌ها» بر سر این میز تمام جشنواره‌های فرهنگی و هنری، اطلاع رسانی و آثار این جشنواره‌ها با حضور مسئولان و عوامل جشنواره نقد و بررسی می‌شود.

برنامه کافه رادیو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 به گویندگی مهران دوستی و تهیه کنندگی مهدی شاهرضایی و سیروس رجبی از آنتن شبکه رادیویی جوان پخش می‌شود.
 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه