بازدید از موزه هنرهای معاصر تهران در نوروز ۹۴

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

بازدید از موزه هنرهای معاصر تهران در نوروز ۹۴

بازدید از موزه هنرهای معاصر تهران در نوروز ۹۴

موزه هنرهای معاصر تهران بعد از ایام فاطمیه از روز پنجم تا ۱۲ فروردین ۹۴ همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۷ بعدازظهربرای بازدید علاقمندان از نمایشگاه آثار هنرمند آلمانی برقرار است. 

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، بازدید از نمایشگاه آثار هنرمند آلمانی اتوپینه با عنوان رنگین کمان از روز پنجم تا 12 فروردین‌ماه 94 همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7 بعدازظهر برقرار است.

 

در این نمایشگاه تابلوهای نقاشی با عنوان رنگین کمان، «ارواح نور» با رنگ آمیزی آبی- سبز برگرفته از کاشی کاری موزه امام در اصفهان ، چیدمان حجم های بادی با عنوان «هفت ستاره»، «اتاق نور پراک»، «گواش های آتشین» با عنوان های سرد شدن ماه، ریش آبی، اسکلت، نوازش، برگ پاییز، چرخ های آتش، آثار چاپ سیلک وچاپ برجسته، تابلوهای سرامیکی و نمایش اسلاید با موضوع رنگین کمان به نمایش در آمده است.

 

در این نمایشگاه 100 اثر از آثار هنرمند آلمانی(اتوپینه) تا 28 فروردین ماه برقرار می‌باشد، علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه به موزه هنرهای معاصر تهران واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه ویا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 روابط عمومی تماس حاصل کنند.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه