این تبهکار محکوم به حبس ابد، در زمان مرخصی، توانست با جعل گواهی فوت و آزاد کردن وثیقه ۴ میلیاردی خود، نامش را از لیست زندانیان حذف کند. سرهنگ محمدرضا مطیعی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: چندی پیش با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فرار یک زندانی محکوم به حبس ابد پس از مرخصی از زندان و جعل گواهی فوت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان شهریار افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فرد زندانی به نام "ح-ر" به علت قاچاق ۳۷۹ کیلو موادمخدر، به حبس ابد محکوم شده بود ولی ...

بازداشت یک زندانی که برگه فوت خود را به قاضی داد

 

این تبهکار محکوم به حبس ابد، در زمان مرخصی، توانست با جعل گواهی فوت و آزاد کردن وثیقه ۴ میلیاردی خود، نامش را از لیست زندانیان حذف کند.

سرهنگ محمدرضا مطیعی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: چندی پیش با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فرار یک زندانی محکوم به حبس ابد پس از مرخصی از زندان و جعل گواهی فوت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فرد زندانی به نام "ح-ر" به علت قاچاق ۳۷۹ کیلو موادمخدر، به حبس ابد محکوم شده بود ولی با سپردن وثیقه ۴۰۰ میلیونی به مرخصی کوتاه مدت رفته و در هنگام مرخصی با همکاری افراد جاعل، اقدام به جعل یک گواهی فوت به نام خود کرده بود.

وی با بیان اینکه این فرد پس از جعل این گواهی فوت، آن را به مرجع قضایی ارئه داده و با آزاد کردن وثیقه ۴۰۰ میلیونی خود، نامش را از آمار زندان کسر کرده بود، گفت: ماموران انتظامی شهرستان شهریار با تحقیقات گسترده، توانستند محل‌های تردد این مجرم متواری را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ویژه پلیسی وی را در مخفیگاهش در شهریار دستگیر کرده و وی را به زندان برگردانند.

مطیعی در پایان خاطرنشان کرد که متهم پس از اعتراف صریح خود مبنی بر فرار از زندان، با تشکیل پرونده، مجدداً روانه زندان شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه