خبرگزاری تسنیم : با برگزاری مسابقات پایانی انتخابی جام جهانی بالاخره پرونده این رقابت‌ها و چهره ۳۲ تیم شرکت کننده در بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی دنیا مشخص شد. هنگامی که داور سوت بازی اوروگوئه و اردن را به صدا درآورد، اوروگوئه به‌عنوان یکی از افتخارات این جام و همچنین آخرین مسافر برزیل ۲۰۱۴ شناخته شد. ۳۲ تیم مذکور حالا باید در تدارک سفری باشند که تابستان سال آینده آغاز خواهد شد و مدت یک ماه فوتبال‌دوستان سراسر دنیا را میخکوب خواهد کرد تا در پایان قهرمان جدید فوتبال دنیا را بشناسند. مرحله مقدمات ...

اینفوگرافیک : ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۴

خبرگزاری تسنیم : با برگزاری مسابقات پایانی انتخابی جام جهانی بالاخره پرونده این رقابت‌ها و چهره ۳۲ تیم شرکت کننده در بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی دنیا مشخص شد.

هنگامی که داور سوت بازی اوروگوئه و اردن را به صدا درآورد، اوروگوئه به‌عنوان یکی از افتخارات این جام و همچنین آخرین مسافر برزیل ۲۰۱۴ شناخته شد.

۳۲ تیم مذکور حالا باید در تدارک سفری باشند که تابستان سال آینده آغاز خواهد شد و مدت یک ماه فوتبال‌دوستان سراسر دنیا را میخکوب خواهد کرد تا در پایان قهرمان جدید فوتبال دنیا را بشناسند. مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برای کسب ۳۱ سهمیه جام جهانی ۲۰۱۴ در سراسر جهان از ۳ مارس ۲۰۱۱ تا ۲۰ نوامبر ۲۰۱۳ برگزار شده است. تیم‌هایی که گروه‌بندی آنها تا ۱۵ آذر مشخص خواهد شد.

infographic jaam jahani[wWw.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه