انفجار گاز در اصفهان به ۲۶ خانه خسارت زد. بر اثر انفجار گاز در یک منزل مسکونی در اصفهان، این خانه تخریب شد و به ۲۵ منزل دیگر نیز خسارت دید. رییس ایستگاه شماره سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کانون این حادثه که ظهر امروز رخ داد در زیر زمین این منزل مسکونی بود و تا شعاع ۱۵۰ متری منزل، شیشه تمام منازل مسکونی شکسته و خساراتی به آنها وارد شد. حمید پاکدل گفت: به دلیل حائز اهمیت بودن این حادثه دو اکیپ از دو ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام ش ...

انفجار گاز در اصفهان به ۲۶ خانه خسارت زد

بر اثر انفجار گاز در یک منزل مسکونی در اصفهان، این خانه تخریب شد و به ۲۵ منزل دیگر نیز خسارت دید.

رییس ایستگاه شماره سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کانون این حادثه که ظهر امروز رخ داد در زیر زمین این منزل مسکونی بود و تا شعاع ۱۵۰ متری منزل، شیشه تمام منازل مسکونی شکسته و خساراتی به آنها وارد شد.

حمید پاکدل گفت: به دلیل حائز اهمیت بودن این حادثه دو اکیپ از دو ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: در این حادثه یک نفر دچار سوختگی شدید شده بود که توسط واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی به بیمارستان سوانح و سوختگی امام موسی کاظم (ع) منتقل شد.

رییس ایستگاه شماره سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان افزود: پنج نفر دیگر نیز که در این حادثه مجروح شده بودند نیز بصورت سرپایی توسط تکنسین های اورژانس مداوا شدند.

وی گفت: دلیل اصلی حادثه که در کوچه اسلامی، خیابان باغ فردوس شهر اصفهان رخداد توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه