انتشار تصاویر اعدام 8 تن توسط داعش

انتشار تصاویر اعدام ۸ تن توسط داعش

 

خبرگزاری نایاب فان گزارش داد: بر اساس تصاویری که در پایگاه های اینترنتی منتشر شده ، گروه تروریستی داعش ۸ تن از جمله ۴ مامور پلیس را در استان ‘صلاح الدین’ در شمال عراق اعدام کرده است.

به گزارش ایرنا، در پیامی که به همراه این تصاویر منتشر شده، آمده که این افراد به تعهد خود برای توقف همکاری با دولت عراق عمل نکرده اند.

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این تصاویر در چه هنگامی گرفته شده است.

هفت تن از این قربانیان لباس های نارنجی رنگ مشابه روزنامه نگاران و امدادگرانی پوشیده بودند که به دست تروریست های داعش کشته شده اند.

در شرح یکی از این عکس ها نوشته شده است که این افراد افسر پلیس هستند که یکی از آنها مامور و ۳ تن دیگر خبرچین پلیس بوده اند.

هنوز هویت این ۸ قربانی مشخص نشده است.

این افراد در تصاویر دیگر در حالی دیده می شوند که با چشمان و دستان بسته به زیر یک پل برده می شوند که روی یک رودخانه قرار دارد.

در تصویر دیگری نیز قربانیان در حالی دیده می شوند که زانو زده و افراد نقابدار سیاهپوش از پشت سر سلاح هایشان را به سوی آنها نشانه گرفته اند.

در تصویر دیگری ۷ تن از قربانیان در حالی دیده می شوند که با صورت و دستان بسته روی زمین افتاده اند و خون از سرشان جاری شده است و نفر هشتم هنوز ایستاده است و ظاهرا یک تروریست از پشت سر به سوی او شلیک می کند.

گروه تروریستی داعش که در تهاجم گسترده تابستانی در عراق بخش هایی از شمال وغرب آن و سوریه را اشغال کرده، هزاران غیرنظامی را در این ۲ کشور اعدام کرده است.

نیروهای امنیتی عراق با همکاری نیروهای مردمی از جمله شیعیان، پیشمرگ های کرد و نیروهای قبایل سنی، موفق به بازپس گیری بخش هایی از مناطق تحت اشغال داعش شده اند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه