انتشار آلبوم - دلا - با صدای بابک رادمنش و حضور - سامی یوسف -

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

Babak Radmanesh - Dela (Demo Album)
دموی آلبوم جدید «بابک رادمنش» منتشر شد. این اثر که «دلا» نام دارد به زودی با تهیه کنندگی «مهدی شمس» و از طریق شرکت فرهنگی و هنری «آسیا» در بازار توزیع خواهد شد. «زمین خشکتر» عنوان دومین قطعه این مجموعه است که به دو زبان فارسی و انگلیسی با صدای بابک رادمنش و فرزندش «سامی یوسف» تولید شده. آهنگسازی، تنظیم و سرایش اشعار تمام قطعات اثری از بابک رادمنش است. البته شعر قطعه «بشنو از نی» از سروده های مولانا است. دو قطعه آوازی کوتاه هم با اشعار «حافظ» و «میرزا نصیراصفهانی» در لیست قطعات آلبوم دلا قرار دارد.

این آلبوم قرار بود در زمستان ۹۳ به بازار عرضه شود و بابک رادمنش درباره جزئیات اثر خود به سایت «موسیقی ما» گفته بود:« نوازندگی تمام سازهای این آلبوم توسط خود بنده انجام گرفته است. به طور کلی این آلبوم دارای مضامین معنوی و اجتماعی است که اگر بخواهیم سبکی از نظر اجرایی برای این آلبوم قائل شویم به غیر از دو قطعه آوازی کوتاه برای مابقی آثار می‌توان اصطلاح پاپ سنتی را بکار برد. «دلا»، عنوان اولین قطعه و نام این آلبوم است که جالب است بدانید بیت دوم این شعر در مراسم سوگواری هنرمند فقید زنده یاد «مرتضی پاشایی» به صورت پیامک رد و بدل می‌شد که می‌گوید: «چه مدت زندگی کردن مهم نیست / چگونه زندگی کردن مهم است». خوشحال هستم که این اثر پیش از انتشار، با استقبال مردم مواجه شده است که البته این قطعه شعر در کتاب مجموعه اشعارم یعنی «مهتاب عشق» با عنوان «چگونه زندگی کردن» در سال ۸۸ و از سوی انتشارات «بدرقه جاویدان» منتشر شد.»

گفته می شود که پس از انتشار آلبوم دلا، کنسرت بابک ر��دمنش در تهران برگزار خواهد شد. در این صورت احتمال حضور سامی یوسف در ایران وجود دارد. رادمنش در این زمینه می گوید:« اگر قرار به برگزاری کنسرت سامی در ایران باشد انشاالله به طور حتم قطعه دو صدایی زمین خشک‌تر را روی صحنه با هم اجرا خواهیم کرد.»

در ادامه می توانید دموی آلبوم دلا با صدای بابک رادمنش را بشنوید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه