امشب؛ آغاز پخش - جاده چالوس - از شبکه تهران

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

امشب؛ آغاز پخش «جاده چالوس» از شبکه تهران

 امشب؛ آغاز پخش «جاده چالوس» از شبکه تهران

سریال «جاده چلوس» به کارگردانی احمد معظمی با موضوع مهاجرت و کسب‌وکار از امشب از شبکه تهران پخش می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، پس از ایام بی‌رونقی تلویزیون در چند ماه گذشته، این بار رسانه ملی با دست پُر به میدان آمده و پس از پخش سریال‌های «برابر با اصل» جلا‌ل‌الدین دُری از شبکه یک سیما و «دولت مخفی» عبدالحسین برزیده در شبکه دوی سیما حالا پخش سریال دیگری از شبکه تهران را آغاز کرده است.

مجموعه تلویزیونی «جاده چالوس» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی علیرضا داوری قرار است از امروز شنبه 24 آبان ماه ساعت 23 از شبکه تهران پخش شود و تکرار آن ساعت 19 است.

مجموعه تلویزیونی «جاده چالوس» براساس طرحی از آرش قادری توسط شعله شریعتی و اعظم بهروز نگارش شده است. موضوع سریال «جاده چالوس» روایت یک خانواده‌ است که در تهران زندگی می‌کنند و پدر خانواده به علت بی‌تدبیری شریکش ورشکست می‌شود و در این بین ارثیه‌ای (رستوران متروکه) به محبوبه زن خانواده در شمال می‌رسد، اعضای خانواده با رفتن به شمال و رونق دوباره رستوران متروکه سعی دارند تا مشکلات اقتصادی را با اتحاد و همدلی حل کنند.

در این مجموعه تلویزیونی، بیژن امکانیان در نقش احمد، فاطمه گودرزی در نقش محبوبه، محسن افشانی در نقش امیر پسر خانواده و سیما خضرآبادی در نقش مهتاب دختر خانواده، محمد شیری، سیروس گرجستانی، علی رام نورایی، نیما شاهرخ شاهی و..... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این مجموعه تلویزیونی با اهداف مختلفی تهیه شده است که از آن جمله می‌توان به مواردی چون توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی و اشاعه خرده فرهنگ‌های بومی و احیای ارزش‌های دینی، رشد و تقویت فرهنگ قناعت و ساده‌زیستی، کسب روزی حلال و آشنایی با آداب و رسوم فرهنگ‌های مختلف، تشویق جامعه به تشکیل خانواده و تقویت کانون گرم خانواده و ترغیب ازدواج‌های آسان مطابق با فرهنگ ایرانی و اسلامی، ترغیب مردم کلانشهر‌ها به مهاجرت به شهرهای کوچک و... اشاره کرد. این سریال در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای به کارگردانی احمد معظمی و به تهیه کنندگی علیرضا داوری تهیه و تولید می‌شود.

دیگر عوامل اصلی سریال عبارتند از: مجری طرح و مدیر تولید: علیرضا سالمی نیک، مدیر تصویربرداری: رضا وداد تقوی، مدیر صدابرداری: حمیدرضا یارندپور، طراح گریم: حسین یزدی، طراح صحنه و لباس: مجید علی اسلام، دستیار اول کارگردان: سیامک راشدی، مدیر برنامه ریزی: امیر جاوید نیک، دستیار دوم کارگردان: حسین صفریان بحری، منشی صحنه: زهرا غلامی، تدوینگر: روح الله هاشمی، صداگذاری و میکس: احسان افشاریان، مدیر تدارکات: علی رضایی و...


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه