افتتاح رسمی - شیار 143 - با تقدیر از 143 مادر شهید

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

افتتاح رسمی «شیار 143» با تقدیر از 143 مادر شهید

افتتاح رسمی «شیار 143» با تقدیر از 143 مادر شهید
مراسم افتتاح رسمی فیلم سینمایی «شیار 143» روز شنبه 17 آبان ماه با حضور 143 مادر شهید ساعت 18 در سالن همایش های برج میلاد برگزار می‌شود.
به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایسنا، محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم در توضیح جزئیات برگزاری این مراسم گفت: مراسم افتتاح رسمی «شیار 143» روز با اجرای سیدعلی ضیاء عصر شنبه 17 آبان ساعت 18 با حضور 143 مادر شهید در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

وی افزود: قرار است در این مراسم 143 مادر شهید با حضور طیف‌های مخلتف مردم و هنرمندان با همکاری مجموعه برج میلاد و ایثارگران شهرداری تجلیل شوند.


همچنین طبق برنامه‌ریزی انجام شده در ابتدای این مراسم فیلم سینمایی «شیار 143» نمایش داده می‌شود و پس از آن نرگس آبیار کارگردان و سایر عوامل فیلم ضمن خوش آمدگویی به حاضران از 143 مادر شهید تجلیل خواهند کرد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «شیار 143» با اشاره به اینکه برای برگزاری این مراسم کارگردانی خاصی در نظر گرفته شده است، بیان کرد: به همین منظور دکورهای ویژه‌ای برگرفته از نمایی از صحنه‌های فیلم طراحی شده است. به عنوان مثال نمایی از فیلم «شیار 143» که شخصیت الفت پشت دار قالی نشسته و مشغول بافتن است به صورت دکور طراحی و در سالن دیده می شود.


به گفته وی، همچنین قرار است با طراحی ویژه از مادران شهید قدردانی شود.

قاسمی در پایان توضیح داد: سعی کردیم از طیف‌های مختلف هنرمندان در این مراسم دعوت به عمل آوریم اما در هر صورت تیم تولید «شیار 143» پذیرای حضور همه هنرمندان و علاقمندان به این فیلم سینمایی هستند. ضمن اینکه در این مراسم علاوه بر هنرمندان از برخی از چهره‌های فرهنگی و اجتماعی نیز دعوت به عمل آمده است.


«شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی ساخته شده است و به عنوان فیلم تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شد و قرار است از نیمه آبان در سراسر کشور اکران شود.

مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، یداله شادمانی، سامان صفاری،زهرا مرادی، مهیا دهقانی، حسام بیگدلو و ... از جمله بازیگران این اثر هستند.

این فیلم از هفته پایانی آبان ماه در سینماهای کشور اکران می‌شود


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه