افتتاحیه نمایش موزیکال - سینماهای من - برگزار شد

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

نمایش موزیکال «سینماهای من» شب گذشته در پردیس چارسو به کارگردانی «محمد رحمانیان» نخستین اجرای خود را روی صحنه برد و افتتاحیه این نمایش با استقبال دوستداران این گروه روبه رو شود.

در ابتدای برنامه و در حالی که چیزی تا آغاز نمایش نمانده بود، «محمد رحمانیان» در سخنانی کوتاه حاضرین در سانس افتتاحیه هر نمایشی را جزئی از گروه دانست که همیشه یار و یاور آنها بوده اند.

«سامان احتشامی» به عنوان نوازنده پیانو و هارمونیکا پیش از همه بازیگران روی صحنه آمد و پس ازادای احترام او به جمع حاضر اپیزودهای نمایش یکی پس از دیگری اجرا شدند.

در این نمایش اشکان خطیبی قطعه ای از «فریدون فرخزاد» را اجرا کرد و در ادامه نیز «هانا کامکار» به همراهی همخوان قطعاتی را برای حاضرین اجرا کرد. انتهای این نمایش نیز با آواز خوانی «فرشته حسینی» (بازیگر و خواننده افغان) که با همراهی همخوان به اجرای برنامه می پرداخت، بود که به نوعی پایان بندی این نمایش را رقم می زد.

«سینماهای من» خاطره بازی با سینماهای قدیمی تهران است که داستانی قدیمی را روایت می کند و از عشق طرفداران سینما به فیلم های قدیمی سخن می گوید. این نمایش موزیکال که تا 13 خردادماه در دوسانس 19 و 21 در تالار چارسو اجرا خواهد شد، چهار اپیزود دارد که در آن با محوریت چهار سالن سینمایی قدیمی، مروری بر تاریخ سینما و در کنار آن تاریخ سیاسی اجتماعی ایران خواهد داشت.

مهتاب نصیرپور، حبیب رضایی، اشکان خطیبی، بهنوش طباطبایی، علی عمرانی، افشین هاشمی، علی تاجمیر، هانا کامکار،احسان کرمی، الهه حسینی، فرشته حسینی (بازیگر افغان) و هومن برق نورد بازیگران نمایش جدید رحمانیان هستند و «موسیقی ما» در روزهای آِنده گزارش مفصل تصویری این نمایش را منتشر خواهد کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه