اعتراض هوشمندانه مجید انصاری به حذف نام شجریان از مصاحبه تلویزیونی‌اش

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

مجید انصاری صدای شجریان و ناظری را دوست دارد

اعتراض هوشمندانه مجید انصاری به حذف نام شجریان از مصاحبه تلویزیونی‌اش

حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور در برنامه شب آفتابی از علائق موسیقایی‌اش گفت. انصاری گفت: «به دلیل مشغله‌های کاری کمتر به سینما رفته است، اما سریال‌های خوب و فیلم‌های سینمایی را از طریق تلویزیون می‌بیند.»

او سپس گفت که به موسیقی به ویژه موسیقی سنتی ایران بسیار علاقه‌مند است و ادامه داد: «موسیقی سنتی خیلی دلنواز و دلچسب است. نوعا وقتی به سفرهای طولانی که به کرمان و شهرهای دیگر که می‌رویم، از سی دی‌ها و نوارهای خوب خوانندگان کشور استفاده می‌کنیم.... آقای شهرام ناظری، حسام الدین سراج، علیرضا افتخاری، محمد اصفهانی و مختاباد خواننده‌های خوبی هستند که کار‌هایشان را گوش می‌کنم. گاهی هم برنامه‌های زنده آقای مختاباد را می‌روم و می‌بینم.»

به گزارش مجید انصاری، کرمانی است و به همین دلیل پس از برگشت به استودیو، مجری شب آفتابی از زنده یاد ایرج بسطامی خواننده بمی و گل پونه‌هایش نام برد که انصاری هم گفت ایشان صدای فوق العاده خوبی داشت.

انصاری اما اشاره‌ای هوشمندانه به پرش تصویر در این بخش ضبط شده برنامه داشت و گفت: «من ابتدا عرض کردم که به ترتیب از خواننده‌های سنتی خوب کشور، آقای شجریان را بیشتر گوش می‌کنم. آقای شهرام ناظری، آقای سراج، آقای افتخاری، آقای اصفهانی. ولی انگار آقای شجریان از قلم افتاده بود.»

مجری برنامه هم گفت که حالا شما دو بار اسمشان را گفتید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه