محسن بنگر درباره رفت و برگشتش در لیست ۱۸ نفره دربی پایتخت و اینکه گفته می شود قبل از دربی او ترکیب تیم را به فرزاد حاتمی داده است، خاطرنشان کرد: «این حرف های بیخود چیست؟ من از روزنامه ای که این مطلب را منتشر کرده شکایت می کنم. ». وی درباره دیدار پرسپولیس و فولاد اظهار داشت: «بازی بسیار خوبی بود. بازیکنان بسیار خوب کار کردند اما متاسفانه نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. امیدوارم در آینده به در جدول بالا بیاییم و رتبه ای در خور نام پرسپولیس کسب کنیم. ». مدافع پرسپولیس درباره نیمکت نشینی در پرسپ ...

اظهارنظر متهم لو دادن ترکیب پرسپولیس پیش از دربی

bekgar[WwW.Kamyab.IR]

 

محسن بنگر درباره رفت و برگشتش در لیست ۱۸ نفره دربی پایتخت و اینکه گفته می شود قبل از دربی او ترکیب تیم را به فرزاد حاتمی داده است، خاطرنشان کرد: «این حرف های بیخود چیست؟ من از روزنامه ای که این مطلب را منتشر کرده شکایت می کنم.»
وی درباره دیدار پرسپولیس و فولاد اظهار داشت: «بازی بسیار خوبی بود. بازیکنان بسیار خوب کار کردند اما متاسفانه نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. امیدوارم در آینده به در جدول بالا بیاییم و رتبه ای در خور نام پرسپولیس کسب کنیم.»
مدافع پرسپولیس درباره نیمکت نشینی در پرسپولیس عنوان کرد: «ما همه یک تیم هستیم و همدلی خاصی بینمان وجود دارد. دیدید که در دربی ۷۶ من نیمکت نشین بودم اما بچه ها را برای آن بازی مهم آماده می کردم. در تیم ما فرقی نمی کند چه کسی بازی کند.»
بنگر در پاسخ به این سوال که آیا از نیمکت نشینی ناراحت نیست، عنوان کرد: «اصلا، هیچ ناراحتی ندارم و هر وقت کادر فنی صلاح بداند بازی می کنم.»
مدافع پرسپولیس درباره عدم دعوت از وی به تیم ملی فوتبال تاکید کرد: «من در گذشته مصاحبه هایی علیه کی روش انجام دادم که اشتباه کردم آن صحبت ها را کردم. با این شرایط دعوت نشدنم به تیم ملی هم عادی است و همیشه همینطور است اما من هنوز هم امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم و دست از تلاش برنمی دارم.»
بنگر در خاتمه درباره تعطیلی لیگ بر��ر افزود: «دیگر این تعطیلی ها عادی شده است.»

 

به نقل از اوج نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه