اسطوره‌های فوتبال ایران به کنسرت - رضا صادقی - آمدند

سرویس هنر جوان ایرانی - بخش موسیقی:

Reza Sadeghi (30)
خواننده آلبوم «همین…» پس از اجرای برنامه ویژه اش در تبریز، با اجرای قطعات آلبوم های قدیمی و جدید خود، در تهران و در میان استقبال دوستدارانش روی صحنه رفت.

به گزارش «موسیقی ما»، رضا صادقی در حالی شامگاه 18 و 19 خرداد در تهران پذیرای دوستدارانش در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی بود که حضور چهره های فوتبالی و اسطوره های فوتبال کشور در این برنامه، باعث شد فضای فوتبالی جالبی در سالن حاکم شود.

در شب اول اجرای برنامه و در حالی که این خواننده برای حضور در روی سن آماده می شد، به یک باره آسانسور سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در طبقه چهارم ایستاد و «علی دایی» و خانواده اش به یک باره و بدون هماهنگی قبلی رو در روی صادقی و گروهش ظاهر شد. صادقی با دیدن این اتفاق غافلگیر کننده (که با تلاش مسئول روابط عمومی آوای هنر هماهنگی های این اتفاق به انجام رسیده بود)، لحظاتی را با لبخند به این فوتبالیست و اسطوره فوتبال ایران نگاه کرد و سپس رو به آنها گفت: «خدایا چی دارم می بینم؟!»

صادقی با این جملات شخصا به استقبال علی دائی و خانواده اش رفت و پس ازخوش و بش گرم و صمیمی با آنها، تشکری ویژه را بابت حضور در برنامه اش نثارشان کرد. این خواننده در هنگام معرفی این فوتبالیست سابق پرسپولیس نیز از عبارت «اسطوره با غیرت و تکرار نشدنی فوتبال ایران» نام برد و از همه حاضرین در سالن خواست که به تشویق ایشان بپردازند.

اما شب دوم این کنسرت نیز پذیرای یک میهمان خاص و محبوب بود. «احمد رضا عابدزاده» به همراه همسر و فرزندانش در سالن حضور داشتند و در ردیف نخست سالن به تماشای کنسرت آقای مشکی پوش پرداختند. صادقی در ابتدای برنامه اش در شب دوم، رو به حاضرین گفت: «امشب مهمانی دارم که خود من یکی از کسانی بودم که در خیلی از مواقع آرزو داشتم ایشان را از نزدیک ببینم. یکی از محبوب ترین ستاره های فوتبالی من و همه ایرانی ها ��مروز اینجاست. کسی که لبخند هایش برای همه ما انرژی بود و با آنها خاطرات زیادی داریم. جوری ایشان را تشویق کنید که سقف سالن بلرزد: احمدرضا عابدزاده…».

استقبال جالب توجه حاضرین در سالن از این فوتبالیست قدیمی باعث شد وی با هملن لبخند های معروف اش نسبت به حاضرین در سالن ادای احترام کند و همین باعث شد صادقی بعد از اتمام این تشویق ها بگوید: «حالا نه برای آقای عابدزاده و بلکه این بار برای عقاب آسیا دست بزنید که امروز قطعا تا آخر برنامه هر وقت نگاهم به ایشان می افتد، قطعا انرژی فراوانی خواهم گرفت و خوش به حال همه مان که چنین اسطوره هایی در کشور داریم».

دوستداران رضا صادقی بار دیگر به شدت از دروازه بان سابق تیم ملی استقبال کردند تا ابتدای برنامه این خواننده، شروعی ویژه و پر هیجان را داشته باشد.

صادقی برنامه اش را با اجرای قطعاتی چون «داشتم فراموشت می کردم» و «کفش آهنی» و «عاشقتم» آغاز کرد و در ادامه همان طور که از قبل قولش را داده بود، قطعات قدیمی و پرطرفدارش از قبیل «وایسا دنیا» و «نرو» و «تو بامنی» را اجرا کرد تا بعد از مدت ها این خواننده قطعات محبوبش را به صورت زنده اجرا کند. گفته می شود طبق قراردادی که از سوی این خواننده و شرکت طرف قرارداد قبلی اش منعقد شده، این خواننده می تواند در اجراهای تهران این آثار را به صورت زنده اجرا کند.

صادقی در انتهای برنامه اش نیز شال مشکی ای که دور گردن اش بود را به وسط طرفد ارانش در مقابل سن انداخت تا به این صورت از حضورشان تشکر کند.

پویا نیک پور رهبری ارکستر این خواننده را بر عهده داشت و نوازنده هایی چون آرش پژند مقدم، حسین شریفی، علیرضا میر آقا، مرتضی کریمی، علی شهبازی و… این خواننده را در اجرایش همراهی نمودند.شهاب رمضان، معین راهبر، افشین سیاهپوش، خواهران عرب (ترانه‌سرا)، یاحا کاشانی، بهاره مکرم، شجاعت شفائی و … از جمله مهمانان ویژه در سالن بودند.

گفتنی ست این برنامه به همت موسسه «آوای هنر» (به مدیریت محمد جلیل پور) در تهران و طی دوشب روی صحنه رفت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه