استیل آذین و "ایران خودرو" برنده فروش پرسپولیس و استقلال. نشست اعلام برنده مزایده باشگاه های استقلال و پرسپولیس که قرار بود ساعت ۱۴ امروز برگزار شود لغو شد. به گزارش نایاب فان، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما حاضر در سازمان خصوصی سازی که برای پوشش خبری این رویداد به آنجا رفته است گفت: نشست اعلام برنده مزایده سرخآبی ها لغو شد. او به علت لغو نشست اعلام برنده مزایده اشاره ای نکرد. پیش از این یک منبع آگاه در سازمان خصوصی سازی گفت: شرکت استیل آذین ایرانیان و شرکت سمند وابسته به گروه صنعتی ایران خودرو ...

استیل آذین و "ایران خودرو" برنده فروش پرسپولیس و استقلال

 

1-Estel[Nayabfun.com]

 

نشست اعلام برنده مزایده باشگاه های استقلال و پرسپولیس که قرار بود ساعت ۱۴ امروز برگزار شود لغو شد.

به گزارش نایاب فان، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما حاضر در سازمان خصوصی سازی که برای پوشش خبری این رویداد به آنجا رفته است گفت: نشست اعلام برنده مزایده سرخآبی ها لغو شد.

او به علت لغو نشست اعلام برنده مزایده اشاره ای نکرد.

پیش از این یک منبع آگاه در سازمان خصوصی سازی گفت: شرکت استیل آذین ایرانیان و شرکت سمند وابسته به گروه صنعتی ایران خودرو به ترتیب برندگان مزایده پرسپولیس و استقلال شدند.

این منبع آگاه در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه این سازمان در انتظار تایید نهایی هیئت سه نفره متشکل از وزرای اقتصاد، دادگستری و ورزش است، افزود: درباره اهلیت شرکت سمند موضوعاتی مطرح است که باید دید نظر هیئت سه نفره چه بوده است.

وی گفت: تا ساعتی دیگر نتیجه  رای هیئت سه نفره که نتیجه قطعی مزایده محسوب می شود به سازمان خصوصی سازی اعلام و پس از آن در نشستی خبری  اعلام خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه