خبرگزاری ایسنا: رییس‌جمهور در بدو ورود به فرودگاه قاهره، مورد استقبال محمد مرسی رییس‌جمهور مصر و جمعی از مقامات این کشور قرار گرفت. رییس‌جمهور که برای شرکت در دوازدهمین اجلاس سران همکاری‌های کشورهای اسلامی به پایتخت مصر سفر کرده است، دقایقی قبل در فرودگاه قاهره مورد استقبال محمدمرسی قرار گرفت. در مراسم استقبال تعدادی دیگر از مقام‌های مصری و همچنین مسئولان دفتر حفظ منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره حضور داشتند. احمدی‌نژاد در سفر خود به مصر به عنوان رییس‌جمهور ایران و رییس دوره‌ای جنبش عدم تع ...

استقبال محمد مرسی از احمدی‌ نژاد در مصر

خبرگزاری ایسنا: رییس‌جمهور در بدو ورود به فرودگاه قاهره، مورد استقبال محمد مرسی رییس‌جمهور مصر و جمعی از مقامات این کشور قرار گرفت.

رییس‌جمهور که برای شرکت در دوازدهمین اجلاس سران همکاری‌های کشورهای اسلامی به پایتخت مصر سفر کرده است، دقایقی قبل در فرودگاه قاهره مورد استقبال محمدمرسی قرار گرفت.

در مراسم استقبال تعدادی دیگر از مقام‌های مصری و همچنین مسئولان دفتر حفظ منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره حضور داشتند.

mohammadmesry[WwW.Kamyab.IR

 

 

احمدی‌نژاد در سفر خود به مصر به عنوان رییس‌جمهور ایران و رییس دوره‌ای جنبش عدم تعهد قرار است ضمن شرکت در دوازدهمین اجلاس سران سازمان همکاری‌های اسلامی و سخنرانی در این اجلاس، با روسای جمهور برخی کشورهای شرکت‌کننده در این اجلاس نیز دیدار و گفت‌وگو کند.

در مراسم استقبال رسمی مرسی از احمدی‌نژاد، روسای جمهور ایران و مصر از یگانهای ویژه مستقر در فرودگاه سان دیدند و سرود ملی دو کشور نیز نواخته شد.

در این سفر، بقایی معاون اجرایی رییس‌جمهور، مشایی مشاور رییس‌جمهور، ثمره هاشمی دستیار ارشد رییس‌جمهور، فروزنده معاون پارلمانی رییس‌جمهور، مصلحی وزیر اطلاعات، قاسمی وزیر نفت، موسوی رییس سازمان حج و زیارت و شیخ‌الاسلام وزیر برکنار شده تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمدی‌نژاد را همراهی می‌کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه