احضار روح صدام در قطر!. پایگاه اطلاع رسانی نهرین نت با انتشار این خبر نوشت: منابع مطلع تاکید می کنند دو هفته پیش افسران گارد ریاست جمهوری منحل شده و افسران سابق اطلاعات رژیم بعث بعد از موفقیت سیاستمداران طرفدار نظام سابق در برپایی تظاهرات و تحصن نشستی در دوحه برگزار کرد و به بررسی تحولات این کشور پرداختند. این گزارش افزود: آنان مایلند تشکیل منطقه سنی نشین در عراق را اعلام کنند. این منابع به نهرین نت گفتند که نشست مذکور با حضور «طارق الهاشمی» که به طور پنهانی به دوحه سفر کرده و «حارث الضاری» ...

احضار روح صدام در قطر!

پایگاه اطلاع رسانی نهرین نت با انتشار این خبر نوشت: منابع مطلع تاکید می کنند دو هفته پیش افسران گارد ریاست جمهوری منحل شده و افسران سابق اطلاعات رژیم بعث بعد از موفقیت سیاستمداران طرفدار نظام سابق در برپایی تظاهرات و تحصن نشستی در دوحه برگزار کرد و به بررسی تحولات این کشور پرداختند.
این گزارش افزود: آنان مایلند تشکیل منطقه سنی نشین در عراق را اعلام کنند.

این منابع به نهرین نت گفتند که نشست مذکور با حضور «طارق الهاشمی» که به طور پنهانی به دوحه سفر کرده و «حارث الضاری» روحانی نمای نزدیک به صدام برگزار شده است.

گفته می شود در این نشست ها افسران اطلاعاتی ترکیه و قطر نیز حضور داشتند و راه های تشکیل گروه های مسلح به نام «ارتش آزاد عراق» و یا به عنوان نیروهای سازمان یافته تحت نام نیروهای مسلح استان سنی نشین در صورت اعلان تشکیل منطقه اهل سنت مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

این منابع تاکید کردند، امارات اکنون به شدت از تظاهرات و اعتراضها در استان الانبار حمایت می کند به طوری که «محمد بن زاید» ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح در امارات دستور حمایت کامل از توسعه اعتراضها و تظاهرات در مناطقی که اکثریت آنان از اهل سنت هستند به خصوص در مناطق الانبار و صلاح الدین و نینوی را صادر کرده است.

 

به گزارش افکارنیوز به نقل از کیهان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه