آیه مبارکه - بسم‌الله - زینت بخش دیوارهای نیاوران می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

آیه مبارکه «بسم‌الله» زینت بخش دیوارهای نیاوران می‌شود

 آیه مبارکه «بسم‌الله» زینت بخش دیوارهای نیاوران می‌شود

آثار جشنواره «بسم‌الله» با موضوع آیه مبارکه «بسم‌الله» زینت بخش دیوارهای گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازتسنیم، یازدهمین دوره جشنواره «بسم‌الله» در حوزه کتابت آیه مبارکه «بسم‌الله» توسط مرکز گسترش هنرهای قرآنی و همکاری فرهنگسرای نیاوران از 20 تا 30 تیر در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

این جشنواره که هر سال در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود شامل بخش لوگوتایپ (نشانه نوشته) با موضوع بسم الله و اسماء الحسنی و بخش پوستر با سه موضوع بسم الله و اسماء الحسنی، رمضان - تایپوگرافی ادعیه و مناجات کوتاه است. در این دوره از جشنواره، آثاری از هنرمندان کشورهای دانمارک، امارات، بنگلادش، پاکستان، تونس حضور دارند.

داوری این جشنواره از میان 4375 اثری که به جشنواره رسیده، انجام شده و در ‌‌نهایت 135 اثر برای نمایش در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران انتخاب شده است.

به نفرات برگزیده هر بخش 3 میلیون تومان جایزه نقدی و به نفرات دوم و سوم به ترتیب 2 و 1 میلیون تومان جایزه تعلق می‌گیرد. به هنرمندان برگزیده در هر بخش تندیس «بسم‌الله» اهدا می‌شود.

امسال نیز براساس سنت هرساله این جشنواره کتاب جشنواره با نام «مشق بسم‌الله» رونمایی می‌شود.

دبیرکل جشنواره «بسم‌الله» محمدرضا کمره‌ای و دبیر بخش گرافیک جشنواره فریدون مردانی است.

یازدهمین دوره جشنواره «بسم‌الله» جمعه 20 تیر از ساعت 18 در فرهنگسرای نیاوران افتتاح می‌شود و علاقه مندان هر روز از ساعت 10 صبح می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه