آیا پزشکان از بهبودی شوماخر قطع امید کردند؟

میشائیل شوماخر

میشائیل شوماخر

پزشکان بیمارستان گرونوبل فرانسه جایی که میشائیل شوماخر در آن بستری است او را از بخش مراقبت های ویژه خارج کرده اند و این نشان دهنده ی کاهش علائم بهبودی اوست.

یک نشریه انگلیسی از کمرنگ‌تر شدن شانس بهبودی اسطوره فرمول یک خبر داد.

پزشکان بیمارستان گرونوبل فرانسه جایی که میشائیل شوماخر،‌ قهرمان آلمانی پیشین مسابقات فرمول یک در آن بستری شده است، او را از بخش مراقبت‌های ویژه خارج کردند تا نگرانی‌هایی که از بابت عدم بهبودی کامل او وجود داشت افزایش پیدا کند.

شوماخر که ماه دسامبر 2013 (دی ماه سال 1392) در یک حادثه در پیست اسکی مریبل فرانسه در اثر برخورد با صخره دچار خونریزی مغزی شد و از آن زمان در کما به سر می‌برد هنوز علائمی که حاکی از احتمال بازگشت او به شرایط عادی باشد نشان نداده و از قرار معلوم پزشکان نیز دیگر امیدی به پیشرفت چشمگیر در روندخارج کردن او از کما ندارند.

در همین راستا نشریه آلمانی بونته نوشته است: انتقال شوماخر به بخش توان‌بخشی خاص بیان کننده این موضوع است که شانس بهبودی کامل او کاهش پیدا کرده است. پزشکان معتقدند که اگر قرار بود او علائم بهبودی نشان دهد تا الان باید چنین کار را انجام می‌داد.

باقی ماندن شوماخر در حالت کمای مصنوعی برای جلوگیری از فشار به مغز او، در حالی است که خروج بیمارانی که مانند او به کمای مصنوعی برده می‌شوند معمولاً بیش از دو هفته زمان نمی‌برد./ ورزش 3

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه