آیا من برای مادر شدن آماده ام؟. آیا از دیدن کودکان به وجد می‌آیید؟ آیا هر بار کودکی را می‌بینید، آرزو می‌کنید که ای کاش شما نیز همچین کودکی داشتید؟ اگر نشانه‌های زیر را در خود دیدید، شما آماده بارداری هستید. دلتان برای بچه ضعف می‌رود. یکی از نشانه‌ها این است که شما نمی‌توانید از کنار هیچ بچه‌ای بی تفاوت رد شوید. برای مثال در رستوران نشسته‌اید و دلتان برای در آغوش گرفتن کودکی که در میز کناری شما نشسته، ضعف می‌کند یا می‌توانید به مدت طولانی با کودکان بازی یا از آنها مراقبت کنید. به زنان باردا ...

آیا من برای مادر شدن آماده ام؟

 

آیا از دیدن کودکان به وجد می‌آیید؟ آیا هر بار کودکی را می‌بینید، آرزو می‌کنید که ای کاش شما نیز همچین کودکی داشتید؟ اگر نشانه‌های زیر را در خود دیدید، شما آماده بارداری هستید.

دلتان برای بچه ضعف می‌رود

یکی از نشانه‌ها این است که شما نمی‌توانید از کنار هیچ بچه‌ای بی تفاوت رد شوید. برای مثال در رستوران نشسته‌اید و دلتان برای در آغوش گرفتن کودکی که در میز کناری شما نشسته، ضعف می‌کند یا می‌توانید به مدت طولانی با کودکان بازی یا از آنها مراقبت کنید.

1-Madar Shodan[wWw.kamyab.ir]

به زنان باردار حسادت می‌کنید

اگر دوستانتان باردار شد‌ند و شما نسبت به این مسئله حسادت می‌کنید، نشانه این است که شما آماده بارداری هستید. بدین معنی که احساس می‌کنید شما نسبت به آنها چیزی کم دارید و از این کمبود احساس نارضایتی می‌کنید.

2091_156

افرادی هستند که از شما حمایت کنند

اگر شما اقوام یا دوستانی دارید که می‌توانند در نگهداری از کودک به شما کمک کنند، نشانه مثبتی از آمادگی بارداری شما است. غذا دادن به کودک، عوض کردن پوشک و مراقبت از او احتیاج به حمایت دیگران دارد.

4-Madar Shodan[wWw.kamyab.ir]

آمادگی بدن لازم را دارید

اگر شما از بدن خود مراقبت می‌کنید، غذای سالم می‌خورید و سیگار نمی‌کشید، بدن شما آمادگی بارداری را دارد. از طرف د��گر اگر مشکلات سلامتی دارید، باید تحت مراقبت‌های پزشکی قرار بگیرید و قبل از بارداری از سلامت بدن و شرایط روحی خود اطمینان حاصل کنید.

2-Madar Shodan[wWw.kamyab.ir]

از نظر مالی شرایط لازم را دارید

اگر شما و همسرتان به طور تمام وقت کار می‌کنید و پول کافی ذخیره کرده‌اید، شما آمادگی بارداری را دارید. شما برای دارو، مواد غذایی و لوازم مورد نیاز کودک احتیاج به پول دارید و باید ۱۰% از در آمد خود را نیز برای اتفاق‌های غیر قابل پیش بینی ذخیره کنید.

5-Madar Shodan[wWw.kamyab.ir]

با همسرتان رابطه‌ای صمیمی دارید

قبل از اقدام به بارداری، از رابطه صمیمی خود با همسرتان اطمینان حاصل کنید. تولد نوزاد استرس‌های زیادی برای والدین به همراه دارد و شما تنها با کمک همسرتان می‌‌توانید از پس آنها بر آیید.

3-Madar Shodan[wWw.kamyab.ir]

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه