آیا رسوایی 2 ساخته می شود؟

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

آیا رسوایی 2 ساخته می شود؟

آیا رسوایی 2 ساخته می شود؟

مسعود ده‌نمکی، کارگردان سینمای ایران براساس نتیجه نظر سنجی از مردم درباره ساخت و عدم ساخت «رسوایی۲»، این فیلم را می‌سازد.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل ازتسنیم، ششمین فیلم بلند سینمایی مسعود ده‌نمکی براساس نتیجه نظر سنجی عوامل «رسوایی» از مردم درباره ساخت و عدم ساخت این فیلم ساخته می‌شود.

این نظر سنجی بر روی لوح فشرده فیلم سینمایی «معراجی‌ها» در شبکه نمایش خانگی قرار دارد. تا امروز 10 ها هزار نفر به صورت پیامکی در این نظرسنجی شرکت کرده اند. 

نتیجه‌ی این نظر سنجی بعد از پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود و براساس نتایج این نظر سنجی، ده‌نمکی فیلم جدیدش را می‌سازد.

کسانی که می‌خواهند در این نظر سنجی شرکت کنند می‌توانند با ارسال پیامک به شماره 09194100021 در مورد  ساخت و عدم ساخت «رسوایی 2» نظر دهند. ارسال عدد 1 به معنای موافقت و ارسال عدد 2 به معنای مخالفت با تولید «رسوایی 2» است.

کارگردان سه گانه «اخراجی‌ها» در برنامه «خیابان یک طرفه» که با حضور فریدون جیرانی برگزار شد خبر ساخت «رسوایی 2» را اعلام کرد. ده نمکی پیش از این گفته بود: این روزها در حال نگارش فیلمنامه «رسوایی 2» هستم و سعی می‌کنم امسال این پروژه را به مرحله تولید برسانم.

فیلم «رسوایی» چهارمین ساختهٔ سینمایی مسعود ده‌نمکی است که در 23 اسفند ماه سال 91 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم داستان دختری بنام افسانه است که مورد توجه همسایه‌ای از اهالی است. این دختر به دلیل بدهی‌های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی است. او پس از ربودن سفته‌های پدرش به هنگام فرار با حاج یوسف روحانی زاهد محل آشنا می شود و … .


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه