آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی - تصویر 1

وقتی به موهای زیبا فکر می کنید، شاید موهای دم اسبی به ذهن تان نیاید. اما با کمی کار کردن روی موها، می توانید مدل دم اسبی را هم از حالت یکنواختی در بیاورید؛ به طوری که حتی تکمیل کننده لباس های پر زرق و برق تان باشد.

۱.مدل دم اسبی

نه تنها مدل دم اسبی سبکی آسان برای درست کردن موهاست، بلکه بلندی موهایتان را هم نشان می دهد و ویژگی های صورت تان را برجسته می کند. به علاوه به هر نوع مویی هم می آید.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

۲.از بالا ببندید

برای اینکه موهایتان از پشت ظاهری صاف و براق داشته باشد، هیچ چیز بهتر از این نیست که موهایتان را از بالا به صورت دم اسبی ببندید. بستن موها به این صورت، مدلی شیک و جوان پسند است. برای درست کردن این مدل، به موهای مرطوب تان کمی ژل بزنید و سپس آنها را سشوار بکشید. موهایتان را به سمت عقب و بالای سرتان – جایی که می خواهید موها را دم اسبی ببندید- شانه کنید و محکم با یک کش ببندید.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

۳.از پایین ببندید

برای اینکه بلندی موهایتان نشان داده شود، یکی از بهترین انتخاب ها این است که موهایتان را از پایین به صورت دم اسبی ببندید. با پیچیدن یک دسته کوچک از موها دور کش، یا اضافه کردن یک گل سر زیبا و نگین دار، از ظاهری خسته و تنبل که این مدل مو ممکن است به شما بدهد، در بیایید.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

۴.از بغل ببندید

برای سبکی که هم زیبا باشد و هم شیک، موهایتان را که به صورت دم اسبی بسته اید را به یک طرف شانه تانه تان بریزید. برای یک ظاهر رمانتیک، موهایتان را کمی حالت دار کنید یا اینکه برای داشتن ظاهری جذاب از پشت، پایین موهایتان را صاف کنید.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

۵.شل ببندید

زیبا و براق کردن موها در سبک دم اسبی، ظاهری شگفت انگیز به شما می دهد، اما شل بستن موها می تواند ظاهرتان را با طراوت کند. پایین موهایتان را حلقه حلقه کنید و آنها را به صورت شل در یک طرف گردن تان ببندید. سپس برای محکم کاری، یک دسته از موهایتان را دور کش مویتان ببندید. برای اینکه ظاهر آرامی داشته باشید، چتری هایتان را روی صورت تان بریزید و چند دسته کوچک از موهای تان را هم آزادانه رها کنید.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

۶.به صورت زیبایی ببافید

می توانید موهایتان را به صورت فرانسوی یک طرفه ببافید که به یک موی دم اسبی ختم می شود یا اینکه بافت های ریزی در سرتاسر موهایتان ایجاد کنید که ظاهری مدرن و غافلگیر کننده به موهایتان بدهد.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

۷.موهایتان را پوش بدهید

قسمت دم اسبی موهایتان را یک درجه بالا ببرید و کمی جلوی موهایتان را پوش دهید. سپس با یک شانه آنها را صاف کنید. حتی می توانید قسمت بغل موها را سفت ببندید و قسمت دم اسبی موهایتان را پوش دهید.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

۸.کوتاه و شیرین

موی دم اسبی فقط برای خانم هایی که موهای بلندی دارند نیست، خانم هایی که موهای کوتاهی دارند هم می توانند این مدل را به کار ببرند. یک سبک میانه را امتحان کنید و برای این کار فرق کج باز کنید و موهایتان را صاف کنید و از پشت ببندید. همچنین می توانید موهایتان را کمی شل تر ببندید و مقداری از موهایتان را آزادانه در اطراف تان رها کنید و موهایتان را پایین ببندید.

آموزش مدل های موی شیک و آسان دم اسبی

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: phow.ir

تگ ها : مدل های موی شیک ، مدل های موی شیک و آسان دم اسبی ، آموزش مدل های آسان دم اسبی ، آموزش مدل های موی شیک ، مدل های موی شیک و آسان دم اسبی ، دم اسبی ، مدل های موی آسان دم اسبی ،
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه