هر چند که می‌توانید به راحتی یک جعبه کمک‌های اولیه از فروشگاه‌ها خریداری کنید، اما اغلب یا لوازم داخلش کم است و یا اضافی. در این مطلب روش ساخت این جعبه به شما آموزش داده شده تا خودتان آن را بسازید و همه لوازم ضروری را داخلش قرار دهید. یک کیف یا جعبه کوچک انتخاب کنید که سبک و مقاوم و قابل حمل باشد و همه وسایل داخلش جا بگیرد. در ضمن باید ضد آب باشد، چون ممکن است آن را به خارج از منزل هم ببرید. هرچند اگر وسایل را داخل کیسه‌های زیپ دار بگذارید دیگر مشکلی از این نظر نخواهید داشت. جعبه باید دار ...

آموزش ساخت جعبه کمک های اولیه

هر چند که می‌توانید به راحتی یک جعبه کمک‌های اولیه از فروشگاه‌ها خریداری کنید، اما اغلب یا لوازم داخلش کم است و یا اضافی. در این مطلب روش ساخت این جعبه به شما آموزش داده شده تا خودتان آن را بسازید و همه لوازم ضروری را داخلش قرار دهید.

Jabe Komak Avaliye[WwW.KamYab.IR]

یک کیف یا جعبه کوچک انتخاب کنید که سبک و مقاوم و قابل حمل باشد و همه وسایل داخلش جا بگیرد. در ضمن باید ضد آب باشد، چون ممکن است آن را به خارج از منزل هم ببرید. هرچند اگر وسایل را داخل کیسه‌های زیپ دار بگذارید دیگر مشکلی از این نظر نخواهید داشت.

جعبه باید دارای لوازم کمکی اساسی باشد. تعداد این لوازم به تعداد افراد خانواده بستگی دارد، اما در مورد بانداژ یا گاز، هرچقدر بیشتر باشند بهتر است. داخل جعبه حتما ضدعفونی‌کننده، چسب جراحی، اسپری بی‌حس‌کننده یا لوسیون، پد گاز استریل به پهنای ۱۰ سانتی، بانداژ به اندازه‌های مختلف، آنتی‌هیستامین خوراکی، دستکش، پماد آنتی‌بیوتیک و قیچی داشته باشید.

سایر داروها و لوازم ضروری را هم داخل جعبه نگه دارید. مثلا اگر فردی از خانواده آلرژی خاصی دارد، آمپول‌ها و نسخه پزشک را داخل جعبه قرار دهید تا دچار مشکل نشوید. شماره تلفن‌های اورژانس را نوشته و داخل جعبه قرار دهید. پادزهر، ایپکاک (استفراغ‌آور) و سایر داروها را در جعبه، آماده داشته باشید.

جعبه را به دو قسمت تقسیم کنید. یک قسمت برای لوازم اولیه مثل بانداژها و پمادها، و قسمت دیگر برای داروها. دوباره یادآوری می‌کنیم که حتما آنها را داخل کیسه‌های زیپ‌دار قرار دهید.
منبع: سالم زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه