آیا از آن دسته خانم هایی هستید که احساس می کنید رژلبتان مدام پاک می شود ؟ دوست دارید ماندگاری آن کمی طولانی تر باشد؟ پس مطمئنا مطلب زیر برای شما مفید خواهد بود. طبق 9 مرحله زیر عمل کنید تا رنگ رژلب را ثابت نگاه دارید:. 1. برای اطمینان از ماندگاری آرایش لب، باید مطمئن شوید که هیچ گونه پوسته ای روی لب باقی نماند، به همین منظور پیش از شروع، لب های خود را با یک اسکراب خانگی و یا با یک محصول خوب لایه برداری کنید. 2. سپس یک لیپ بالم مرطوب کننده ولی غیرچرب به لب ها بزنید. هر گونه لیپ بالمی که ح ...


آموزش آرایش لب با ماندگاری بالا +تصاویر

آیا از آن دسته خانم هایی هستید که احساس می کنید رژلبتان مدام پاک می شود ؟ دوست دارید ماندگاری آن کمی طولانی تر باشد؟ پس مطمئنا مطلب زیر برای شما مفید خواهد بود. طبق 9 مرحله زیر عمل کنید تا رنگ رژلب را ثابت نگاه دارید:

1. برای اطمینان از ماندگاری آرایش لب، باید مطمئن شوید که هیچ گونه پوسته ای روی لب باقی نماند، به همین منظور پیش از شروع، لب های خود را با یک اسکراب خانگی و یا با یک محصول خوب لایه برداری کنید.

2. سپس یک لیپ بالم مرطوب کننده ولی غیرچرب به لب ها بزنید. هر گونه لیپ بالمی که حالت چسبندگی داشته باشد بهتر از انواع مختلف با بافت لیز است، چرا که رنگ رژلب را سریع پاک می کند.

3. مقدار کمی کرم پودر یا کانسیلر روی لب ها بزنید. نباید کاملا لب ها را با کانسیلر و کرم بپوشانید ، تنها کمرنگ کردن رنگ صورتی طبیعی پوست لب کافی است. این کار باعث چسبندگی بیشتر رژلب خواهد شد. اگر پوست تیره ای دارید، این کار علاوه بر ماندگار تر کردن آرایش لب، رنگ اصلی رژلب را بیشتر نشان خواهد داد.

4. اگر قصد دارید از رژلبی با رنگ پررنگ و برجسته استفاده کنید، لبه خارجی لب را با یک کانسیلر و یا مداد مخصوص بکشید.، این کار از پخش شدن رژلب به اطراف لب جلوگیری می کند. اساسا این کار بیشتر شبیه نرده کشی دور رژلب است! خط مورد نظر را دور لب کشیده و سپس با انگشت به آرامی آن را ترکیب کنید.

آموزش آرایش لب با ماندگاری بالا +تصاویر

روش هایی برای آرایش لب با ماندگاری طولانی تر

5. اکنون خط لب را برداشته و خط دور لب را بکشید، همچنین با آن داخل لب را نیز پر کنید. خط لب خشک تر از رژلب است، در نتیجه به عنوان یک لایه رنگ برای رژلب عمل می کند تا بهتر آن را به خود بگیرد.

6. در این مرحله به جای آنکه رژلب را روی سراسر سطح لب بلغزانید، همانند شکل روی نقاط مشخصی تمرکز کنید. در این تصویر برای دقت بیشتر از رژلب مدادی استفاده شده است.

7. اکنون بقیه سطح لب را نیز با رژ پر کنید.

8. یک دستمال کاغذی برداشته و آن را به دو قسمت تقسیم کنید، یک لایه از آن را روی لب ها قرار داده و روی دستمال کاغذی پودر بزنید، این روشی است که گریمور ها برای مدل ها در پشت صحنه فشن شوها استفاده می کنند. این کار رنگ را ثابت نگاه داشته بدون آنکه پودر دیده شود.

9. اکنون به آرامی مقدار بیشتری رژ به لب بالایی بزنید.

آموزش آرایش لب با ماندگاری بالا +تصاویر

چطور رژلب را طولانی تر روی لب نگاه داریم

آیا می دانستید؟

• هیچ برق لبی وجود ندارد که بتواند در سراسر روز ماندگاری داشته باشد. اگر آرایش لبی با ظاهر براق می خواهید، باید مدام از برق لب استفاده کنید و یا تنها در مرکز لب زده و روی کل لب را با آن نپوشانید.

• رژلب هایی با فرمولاسیون مات، ماندگاری طولانی تری دارند ولی می تواند خشک شود، بنابراین از مراحل آماده سازی لب صرف نظر نکنید.

• استفاده از خط لب همیشه می تواند ماندگاری بیشتری برای رژلب ایجاد کند. بهتر است سراسر لب را با آن پر کنید.

• با استفاده از قلموی لب دقیق تر می توانید رژلب بزنید.

منبع:پرشین وی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه