آلبوم - هنگام که گریه می‌دهد ساز - رونمایی شد

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

رونمایی آلبوم «هنگام که گریه می دهد ساز»

رونمایی آلبوم «هنگام که گریه می دهد ساز»

حمیده موسوی: مراسم رونمایی آلبوم «هنگام که گریه می‌دهد ساز» تازه‌ترین اثر حسام اینانلو به خوانندگی مجتبی عسگری اواسط هفته پیش، با حضور خبرنگاران و جمعی از هنرمندان در فروشگاه بتهوون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان» این مراسم در ساعت ۱۸ از تاریخ ۱۴ بهمن ماه سال جاری در حضور هنرمندانی چون مجید درخشانی، اردشیر رستمی (نقاش، کاریکاتوریست) عیسا غفاری (نوازندهٔ تار این آلبوم)، اردوان جعفریان (ناشر مؤسسهء پردیس موسیقی معاصر)، سپهر سعیدی (ناشر مؤسسهء رهگذر هفت اقلیم)، بابک چمن آرا (ناشر مؤسسهء آوا خورشید و مدیر مرکز موسیقی بتهوون) و پوریا مرادی (کارگردان سینما) برگزار شد.

اردوان جعفریان در ابتدا با مقدمه‌ای کوتاه در خصوص انگیزهء انتخاب این اثر به عنوان اولین آلبوم با کلام و در ژانر موسیقی ایرانی عنوان کرد: «آلبوم «هنگام که گریه می‌دهد ساز» به عنوان اولین همکاری ما و حسام اینانلو تجربه‌ای خوب و خوشایند بوده که با هدف اعتلای استانداردهای تولید و انتشار آثار موسیقی به ویژه آثار کلاسیک صورت گرفته است. در واقع مایل بودیم استانداردی از یک کار کلاسیک ایرانیِ غیر تجاری در این مجموعه داشته باشیم و خوشبختانه حسام اینانلو به عنوان نوازنده و آهنگساز با تجربه، آگاه و مستعد و مجتبی عسگری به عنوان خواننده‌ای شناخته شده، موفق و همچنین با تجربه که بر فعالیت‌ها و اصالت آثار خود اشراف و تأکید دارند ما را بر آن داشتند که اولین همکاری خود را به این صورت آغاز کرده و انشالله همچنان ادامه دهیم. امیدواریم بتوانیم آثاری این چنین هنری و به دور از نگرش‌ها و پارامترهای تجاری را حمایت کرده و به انتشار برسانیم.»

حسام اینانلو نیز با مختصر صحبتی عنوان کرد: «بزرگی می‌گفت در این گونه نشست‌ها و رونمایی‌های آثارتان خیلی دربارهء کارتان به صحبت ننشینید. در رونمایی آلبومتان ساز بزنید! بنده هم سازم را آورده‌ام و قطعه‌ای برایتان خواهم نواخت.»

شایان ذکر است که اینانلو به اجرای قطعه‌ای در دستگاه نوا پرداخته و مجتبی عسگری نیز با آواز خود به این مراسم، حال و هوایی دیگر بخشید.

عکسهایی از این مراسم را در ادامه ببینید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه