آغاز پيش‌توليد سريال - چمران -

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

آغاز پيش‌توليد سريال «چمران»

 آغاز پيش‌توليد سريال «چمران»

جليل سامان كارگردان سريال «شهيد چمران» گفت: در صورت امكان براي مرحله پيش‌توليد مجموعه تلويزيوني «شهيد چمران» سفرهايي به كشورهاي امريكا، مصر و لبنان خواهيم داشت.

به گزارش جوان ايراني به نقل از جوان آنلاین ، جليل سامان كارگردان سريال «شهيد چمران» در گفت‌وگو با تسنيم، از آغاز پيش‌توليد اين سريال فاخر خبر داد و گفت: صحبت‌هاي ابتدايي در مورد پيش توليد اين اثر از چند روز قبل انجام شده اما به دليل وجود برخي مشكلات ميسر نشده است كه پس از تحقق آنها كار را شروع مي‌كنيم. وي با اشاره به اينكه احتمال دارد براي مراحل پيش‌توليد مجموعه تلويزيوني «شهيد چمران» سفرهايي به كشورهاي امريكا، مصر و لبنان داشته باشد، گفت: قسمت‌هايي از اين سريال كه مربوط به حضور مبارزاتي و زندگي شهيد بزرگوار چمران در كشور امريكا است، در صورت فراهم نشدن شرايط سفر به آن كشور، در كشور ديگري مشابه‌سازي مي‌شود.

سامان در مورد انتخاب بازيگر نقش شهيد چمران در اين سريال گفت: حدود چند نفري براي بازي در اين نقش داوطلب شده‌اند اما هنوز ليست مشخصي از بازيگران براي ايفاي اين نقش آماده نشده است. مجموعه تلويزيوني «شهيد چمران» محصول سيما فيلم و به عنوان سريال الف ويژه است و با تهيه‌كنندگي مسعود ردايي و كارگرداني جليل سامان توليد مي‌شود. «ارمغان تاريكي» و «پروانه» از جمله سريال‌هاي موفق ساخته‌ جليل سامان است كه با استقبال مخاطبان همراه بود.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه